Sty 17, 2020
662 Wyświetleń
0 0

Meblowy zawrót głowy

Napisany przez
Z pewnością uwielbiasz ten stan kiedy masz przed sobą wizję błogiego odpoczynku i lenistwa w ogrodzie. Oczyma wyobraźni widzisz już jak leżysz na leżaku nad basenem i opalasz swoje ciało, albo huśtasz się na wygodnej huśtawce w towarzystwie książki. Na jaki mebel do ogrodu postawić, by osiągnąć pełnię odprężenia.

(Nie)zwykłe huśtawki

Huśtawki ogrodowe https://www.ogrodowysalon.pl/hustawki-ogrodowe to jeden z hitów, który znany był już prababciom. Kiedyś wystarczył kawałek deski, sznur i gałąź. Z tych elementów powstawała konstrukcja, na której można było się huśtać do woli. Dla tych, który nie mają ogródka, ale marzą o meblu huśtającym idealnie sprawdzi się kokon. Głęboka huśtawka, którą można postawić w domu czy na balkonie. Dzięki swojej konstrukcji można ją łatwo poskładać i schować. Stelaż można przesuwać do woli, dlatego kiedy znudzi Ci się widok za oknem i poczujesz, że chcesz czegoś innego, z łatwością ja postawisz gdzie indziej. Do domu i ogrodu również nadadzą się gadżety typu tipi. Wystarczy przymocować go do sufitu albo wysokiej gałęzi.

Dla fanów klasycznych, metalowych huśtawek również coś się znajdzie. Kilkuosobowa z miękkimi poduchami i daszkiem, chroniącym przed słońcem to nowoczesna odpowiedź na dawne meble. Każdy model różni się nieco od poprzednika. Do takiej ławki można również dobrać koce lub poduszki. Dzięki temu będzie sprawiała wrażenie bardziej przytulnej.

Na leżąco lub siedząco

Niezwykle lubianym i komfortowym meblem jest leżak https://www.ogrodowysalon.pl/lezaki-ogrodowe. Możesz się na nim wygodnie rozłożyć i odpoczywać na świeżym powietrzu. Jest niezastąpionym kompanem podczas opalania czy plażowania. Mały leżak szybko rozłożysz i złożysz, a także przeniesiesz w ulubione miejsce. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, to postaw na leżak z pojemnikiem. Z pewnością zmieszczą się tam wszystkie potrzebne do pływania akcesoria. Alternatywą są także ławki ogrodowe https://www.ogrodowysalon.pl/aluminiowe-lawki-ogrodowe. Wydawać by się mogło, że ich czas już minął i stały się przeżytkiem, ale nic tak nie dopełnia ogrodu w stylu włoskim czy angielskim jak stylowa ławka. Możesz postawić na minimalizm i wybrać prostą ławkę z oparciem i podłokietnikami. Do nieco bardziej ozdobnych ogrodów polecamy takie z ażurowymi plecami.

Meblowe dylematy dotyczą każdego, kto zaczyna urządzać ogród. Warto przed dokonaniem zakupu zrobić research i dokładnie przemyśleć czego od danego mebla oczekujemy. Dzięki temu unikniemy problemów związanych z kolejnymi wydatkami na nowe wyposażenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Od A jak Axolotl do Z jak złotogłowa marmozeta – inwentaryzacja w Zoo Görlitz.

Na początku każdego roku opiekunowie zwierząt w Naszym Zoo sprawdzają aktualną liczbę swoich podopiecznych. Tylko niewiele gatunków udaje się szybko...

Zamknij