Gru 16, 2019
443 Wyświetleń
1 0

W lutym w Bolesławcu uczymy się fotografii

Napisany przez

Jak co roku są chętni i zapytania o terminy zajęć, zatem kolejny raz organizuję w Bolesławcu swoje warsztaty fotograficzne.

Chcesz robić lepsze zdjęcia? Chcesz wiedzieć więcej o fotografowaniu? Chcesz dowiedzieć się ile da się wycisnąć z Twojego aparatu? Weź udział w Warsztatach świadomej fotografii.

Przez 14 godzin zajęć ze mną masz szansę nie tylko dowiedzieć się więcej o swoim aparacie fotograficznym czy obiektywach, o podstawach fotografowania czy obróbce zdjęć, ale także poznać kilka patentów na lepsze fotografie i podnieść poziom swoich umiejętności.

Poznasz nowe zagadnienia, porozmawiasz o tym, co nie zadowala Cię w Twoich zdjęciach i pogłębisz wiedzę także na temat promocji swoich prac i możliwości zarabiania na fotografii. Dowiesz się także jak używać lampy błyskowej czy ledowej i jak kupować sprzęt fotograficzny, aby nie żałować zakupów.

Przede wszystkim jednak możesz wykorzystać te zajęcia jako motywacyjny kopniak, który sprawi, że zapragniesz się rozwijać i robić coraz lepsze zdjęcia.

Warsztaty trwają 14 godzin, spotykamy się przez cztery tygodnie w każdy lutowy poniedziałek po południu począwszy od 3 lutego 2020. Zajęcia będą się odbywały w Młodzieżowym Domu Kultury w Bolesławcu. Jeśli jesteś zainteresowana lub zainteresowany, wyślij na adres warsztaty@fotopestka.pl swój numer telefonu.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 400 zł od osoby. Warsztaty są przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia. Dobrze jest mieć własny aparat, jeszcze lepiej – przeczytać przed warsztatami instrukcję obsługi do niego. Nie kupuj sprzętu specjalnie na warsztaty, bo po nich możesz żałować zakupu lub zrobić lepsze zakupy.

Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się co najmniej dziesięcioosobowa grupa chętnych.
|
Kliknij TUTAJ i przyłącz się do wydarzenia na Facebooku.

Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Święta Bożego Narodzenia „zoo-tramwajem” po Görlitz!

Długo pielęgnowane marzenia spełniają się, jeśli tylko mocno się w nie wierzy. Ponad pięć lat temu dyrektor görlitzkiego zoo dr...

Zamknij