Gru 5, 2019
495 Wyświetleń
3 0

Bezpłatne szkolenie dla mieszkańców

Napisany przez

 

Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bolesławcu zaprasza na bezpłatne szkolenie antysmogowe dla mieszkańców.Uczestnicy spotkania zyskają dużą dawkę rzetelnej wiedzy na temat zjawiska smogu oraz praktyczne porady dotyczące sposobów pozyskania środków na ekologiczne źródła ogrzewania. Spotkanie prowadzone będzie przez  ekspertów Fundacji Ekorozwoju i Dolnośląskiego Alarmu Smogowego.

9 grudnia  (poniedziałek) o godz. 17.00 w Centrum Integracji Kulturalnej “Orzeł” przy ul. Chopina.

 

 

 

Kategorie:
news
http://www.mbp.boleslawiec.pl

Biblioteka powstała 27 listopada 1945 roku jako pierwsza placówka biblioteczna w Bolesławcu i trzecia z kolei na Dolnym Śląsku. W 1995 roku - z okazji jubileuszu 50-lecia - otrzymała imię Cypriana Kamila Norwida. Poprzednią siedzibę, w budynku przy ul. Sądowej 8, zajmowała od roku 1993. Jedyna filia w obrębie miasta znajduje się przy ulicy Staroszkolnej. W roku 2018 Biblioteka uległa zmianom organizacyjnym. Dzięki władzom miasta i dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Biblioteka otrzymała nową siedzibę. Od 15 października 2018 r., już jako Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida – Centrum Wiedzy w Bolesławcu, mieści się przy ul. Bartosza Głowackiego 5.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Łatwy planer łazienki. Czym się kierować w trakcie wybierania programu do projektowania łazienki?

Jak wybrać program do projektowania łazienki? Współczesne łazienki bardzo odbiegają od tego, jak wyglądały jeszcze kilkanaście lat temu. Obecnie coraz...

Zamknij