Wrz 12, 2019
2238 Wyświetleń
0 0

Jest urlop? Są wakacje!

Napisany przez

Szukając oryginalnych miejsc, w których zamierzamy spędzić wakacje, coraz częściej rozglądamy się na mapie za odległymi i egzotycznymi kierunkami. Czasami dokładnie wiemy czego szukamy, a innym razem mamy ochotę na część świata, o której mamy nikłe pojęcie. W wyborze pomogą nam na pewno katalogi biur podróży. Znajdziemy tutaj całą gamę ofert – począwszy od najbardziej popularnych miejsc wypoczynku za granicą, takich jak Turcja, Egipt, Grecja czy Hiszpania, ale mamy też szansę na odkrycie tak odległych zakątków świata jak wyspa Zanzibar, czy np. Seszele. Dla tych, dla których wybrzeża wschodniej Afryki to jednak za daleko, znajdzie się, przykładowo, popularna i lubiana Gran Canaria.

  1. Dlaczego last minute?
  2. Słońce i pogoda

Dlaczego last minute?

Z propozycji last minute https://dreamtours.pl/last-minute warto skorzystać z jednego prostego powodu – oszczędności. Ceny wakacji wybranych w ten sposób potrafią być niższe nawet o 70%. Są to naprawdę niebanalne kwoty, które zostaną w naszym portfelu, chociażby po to, by część z nich przeznaczyć na dodatkowe przyjemności podczas letniego wypoczynku na plaży w Grecji. Oczywiście musimy dysponować pracą, która pozwoli nam na szybką decyzję o wyjeździe w ostatniej chwili. Czasem decydują tutaj naprawdę godziny. Nie każdy więc będzie w stanie wyjechać w ten sposób, ale warto próbować. Niektóre z proponowanych na stronie wyjazdów można nabyć od nieco ponad stu euro od osoby. Możemy tu także przebierać w szczególnie atrakcyjnych ofertach all inclusive – warto je rozpatrzyć zwłaszcza ze względu na to, że dają (w różnym zakresie) nielimitowany dostęp, np. do hotelowych barów i odpadają wówczas nam także problemy z wyżywieniem. Jest możliwość wybierania na zasadzie: samolot plus hotel, tylko hotel, etc. To gwarantuje dopasowanie propozycji wczasowej do portfela orazKotwica potrzeb konkretnego klienta. Warto też przeszukiwać oferty posezonowe i zdecydować się np. na wakacje w grudniu, bo to bardzo często ma wpływ na ceny w kurortach. Czy to Jamajka, Kenia, Madagaskar, Wietnam, Sri Lanka, Hurghada, czy Alanya mamy możność wyboru najlepszej oferty w danym okresie w ich przejrzystej wyszukiwarce internetowej.

Słońce i pogoda

Aury do końca nie zagwarantuje nam nikt – żadne biuro podróży nie posiada takich mocy. Prognozy pogody są przewidywalne w 85%, ale dzięki wyborowi sprawdzonej strony w sieci oraz wymarzonego kierunku wyjazdu, możemy niespodzianki pogodowe oraz te inne, o wiele gorsze, prawie całkowicie wyeliminować. Nie ma nic lepszego niż grudzień gdzieś na słonecznym południu i zachód słońca na pustawej plaży z kimś kogo kochamy bądź lubimy, z zimnym drinkiem w ręku. Czy takie marzenie możemy zrealizować? Oczywiście, że tak!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czy warto zadawać pytania?

Obywatel ma być pokorny wobec władzy i nie zadawać jej żadnych niestosownych pytań próbując podważyć autorytet rządzących. Niestety, co i...

Zamknij