Lip 2, 2019
465 Wyświetleń
0 0

Wakacyjna akcja w Naszym Zoo Goerlitz – Zgorzelec

Napisany przez

Malowanie na kamieniach dla dużych i małych 5 lipca 2019 od godz. 10:00 do 16:00!

Kolorowy, różnorodny i piękny jest świat zwierząt! Nasze Zoo wzywa wszystkie kreatywne umysły do przeniesienia tej kolorowej różnorodności na kamienie! Bez względu czy to panda czerwona, niebieski paw czy bażant złocisty – każdy może uwiecznić swojego zwierzęcego ulubieńca na kamieniu. Kamienne arcydzieła zostaną umieszczone na wystawie w alei bukowej.
Udział w akcji mogą wziąć wszyscy goście odwiedzający Nasze Zoo tego dnia, bez konieczności wcześniejszego zgłoszenia. Pędzle oraz kamienie będą czekać na małych i dużych miłośników zwierząt, pragnących puścić wodze swojej malarskiej fantazji.
Każdy artysta po namalowaniu swojego dzieła otrzyma loda gratis.

Tego dnia obowiązują bilety w regularnych cenach: 3,90 € bilet ulgowy, 6,90 € bilet normalny.

Foto: www.zoo-goerlitz.de, I. Plath

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl
nasze-zoo@tierpark-goerlitz.de
tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
UBEZPIECZENIA UCZCIWIE !

Agent ubezpieczeniowy, przy sprzedaży ubezpieczeń, dysponuje dość bogatym wachlarzem zniżek, jakich może udzielić swoim Klientom. Agenci robią to jednak bardzo...

Zamknij