Cze 19, 2019
704 Wyświetleń
0 0

Przygoda w Naszym Zoo poleca się także w Boże Ciało

Napisany przez

20 czerwca 2019 w dniu święta Bożego Ciała Zoo Goerlitz czynne jest w godz. od 9:00 do 18:00.

Zwierzęta na wyciągnięcie ręki, liczne place zabaw, dziko żyjące oraz domowe zwierzęta z całego świata, Stodoła Odkrywców, Dolina Łużycka, Świat Królików, Mostek Przygód, Bistro „Korytkowo”, nowo otwarty wybieg dla kangurów z placem zabaw oraz wiele innych atrakcji czeka na Was!

Nasze Zoo położone w Europamieście Zgorzelec-Goerlitz jest trzyjęzyczne. Tablice informacyjne przy wybiegach, grach i zabawach edukacyjnych jak i pozostałe tablice informacyjne są w języku, niemieckim, polskim i angielskim. Obsługa w kasie i w barze „Korytkowo” obsłuży Was także w j.polskim!

Przybywajcie, przygoda czeka!

 

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec

Zittauerstr. 43

02826 Goerlitz

www.nasze-zoo.pl

tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Zdjęcie: nasze-zoo.pl,

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Spróbuj swoich sił w teatrze

Spróbuj swoich sił na deskach przepięknego Teatru Starego w Bolesławcu. Pracownia Teatralna FormaT przy MDK w Bolesławcu ogłasza nabór dzieci,...

Zamknij