Cze 12, 2019
608 Wyświetleń
1 0

Zapraszamy na Półkolonie do Laboratorium Kreatywności

Napisany przez

Często zapominamy o podtrzymywaniu zamiłowania naszych dzieci do zdobywania wiedzy w okresie wakacyjnym. Ale jak długo można grać na komputerze, czy wpatrywać się w telewizor? Nie zapominajmy, że dzieci mogą się świetnie bawić podczas zadawania pytań, rozwiązywania zadań logicznych i eksperymentowania z liczbami i nie tylko… Mózg dziecka najlepiej funkcjonuje, gdy może się bawić i uczyć jednocześnie, a motywacja i zabawa w grupie doskonale stymuluje rozwój i pracę mózgu. Dlatego także w tym roku, Laboratorium Kreatywności organizuje dla wszystkich dzieci półkolonie letnie- łącznie 5 turnusów:

I turnus- 01.07- 05.07.2019r.

II turnus-08.07-12.07.2019r.

III turnus-15.07-19.07.2019r.

IV turnus-22.07-26.07.2019r.

V turnus-19.08-23.08.2019r.

W ofercie naszych półkolonii znajdziecie dla swych pociech fascynujące tematyczne zajęcia ze świata robotyki: programowania i projektowania gier oraz samych robotów . Natomiast dzieci, by nie pozostawać nazbyt długo w świecie wirtualnym będą eksperymentować, poznając zjawiska zachodzące w przyrodzie. Będą także tworzyć indywidualnie własne rozwiązania problemów, rozwijając swą kreatywność. Każda osoba będzie uczestniczyła w zajęciach plastycznych i sportowych. Do południa będą to zajęcia w Laboratorium Kreatywności , zajęcia z Młodego Programisty, Młodego Grafika, Młodego Laboranta. Po południu zajęcia sportowo-rekreacyjne w różnych miejscach.

Dodatkowo nie zapomnimy o rozwoju umiejętności sprawnościowo- zwinnościowych, połączonym z ruchem na świeżym powietrzu. Pobyt dzieci na obiektach: Leśny Potok, stadion lekkoatletyczny, Orka, Termy pod okiem trenerów i instruktorów sportu zagwarantują harmonijny rozwój.

Przewidziana jest w programie jednodniowa wycieczka do Parku Linowego w połowie  każdego turnusu, połączona z ogniskiem i grami rekreacyjnymi.

Dodatkowe atuty naszych półkolonii:

– sprawdzone, smaczne posiłki cateringowe + pyszne naleśniki,
– małe grupy dopasowane wiekowo
– zajęcia tematyczne,


Nie czekaj na ostatnią chwilę, zapisz dziecko już dziś!

Czas trwania półkolonii 5 dni roboczych od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00.

 

Zapisów dokonać można telefonicznie 577333562

lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie www.laboratoriumkreatywnosci.com

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Po Sekielskim

Moja przyjaciółka mieszka w stronach, w których podczas ostatniej kampanii wyborczej płoty były oklejone głównie twarzami Jakiego i Szydło. Kościół...

Zamknij