Mar 27, 2019
880 Wyświetleń
1 0

Jest praca w magazynie w Okmianach!

Napisany przez

Semisul Poland od 2006 roku specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. (zapraszamy do odwiedzenia strony www.semisul.eu).

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU
MAGAZYN – OKMIANY

Główne zadania:

  • Ładowanie, rozładowywanie i układanie produktów
  • Składanie lub rozkładanie konstrukcji meblowych, rusztowań
  • Składanie stacji roboczej i dystrybucja sprzętu IT
  • Sprzątanie miejsca pracy z gruzu i innych odpadów,
  • Składanie wózków do transportu materiałów
  • Obsługa i konserwacja maszyn do czyszczenia podłóg itp.
  • Używanie podręcznych narzędzi np. wiertarki, wkrętarek, kluczy, młotków,
  • Układanie taśmy 5s;
  • Zawieszanie oznakowania i etykietowania półek

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna – możliwość przenoszenia sprzętu do 10 kg
  • Umiejętność dokonywania pomiarów
  • Sumienność i rzetelność
  • Otwartość na pracę w zespole
  • Umiejętność korzystania z podręcznych narzędzi będzie zaletą
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie, przy produkcji lub na budowie

Oferujemy:

  • Dynamiczne i zadaniowe środowisko pracy
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Szkolenia
  • Atrakcyjne zarobki

Kontakt: Departament Rekrutacji: +48 784570587; mail: rekrutacja@semisul.eu

Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961

Prosimy aby Cv zawierały poniższy zapis:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27.04.2016 celem uczestniczenia w niniejszej rekrutacji prowadzonej przez firmę Semisul Poland Sp. z o. o.’’

Tagi artykułu:

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.