Lut 28, 2019
2271 Wyświetleń
3 1

Trzy kobiety – trzy żywioły

Napisany przez

29 marca o godzinie 19 w  Teatrze Starym w Bolesławcu wystąpi intrygujące trio.

Pochodzą z różnych stron i muzycznych gruntów, ale łączy je sentyment do americany. Tego właśnie można spodziewać się na ich koncertach, a cała reszta jest totalnie niespodziewana. One też nie wiedzą, co się będzie działo!

Skład zespołu:
Natalia Kwiatkowska – kompozytorka, autorka tekstów. Pochodzi z Bieszczad a dokładnie z Cisnej. Została trzykrotnie uznana za najlepszą wokalistkę bluesową w kraju! Z zespołem Cheap Tobacco, zdobyła właśnie nominację do Fryderyka, a magazyn Teraz Rock okrzyknął ich nadzieją roku. Natalia wykorzystuje swoją charyzmę, kobiecość oraz subtelną aurę, które przekładają się na komponowane i wykonywane przez nią utwory. Śpiewa o sobie, swoich emocjach, oraz przeżyciach. Pomaga słuchaczom dotrzeć do głęboko skrywanych uczuć, o których często boimy się głośno mówić.
Eliza Sicińska – wokalistka, autorka tekstów i kompozycji, o szerokim wachlarzu muzycznych inspiracji, ze szczególnym zamiłowaniem do muzyki bluesowej i amerykańskiego folku. Jej głęboki głos charakteryzuje się ciepłą, ciemną barwą oraz niskimi tonami. Wyróżniona nagrodami dla najlepszej wokalistki i osobowości scenicznej VI edycji festiwalu “Bluesroads”, Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej 2015 oraz XXV edycji festiwalu “Blues nad Bobrem”. Jest wokalistką zespołu Hot Tamales zdobywającego uznanie w kraju oraz za granicą.
Paula Wolski – jest fińską piosenkarką mieszkającą już od prawie dekady w Polsce. Gra na ukulele i na skrzypcach i śpiewa folk, country i bluegrass, jak również piosenki zainspirowane fińską muzyką ludową. Jej piękny głos koi i leczy. Oprócz repertuaru muzyki popularnej Paula często organizuje i przedstawia fiński epos narodowy “Kalevala”, gdzie opowiada fabułę eposu po polsku a częściowo śpiewa w oryginale.

Patronami medialnymi koncertu są portale Bolec.Info i Bobrzanie.pl

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w Biurze Podróży “Perfekt” (ul. Sierpnia ’80 7/9) oraz na kupbilecik.pl

Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
W domu u Rafała Bojara

Cześć! Dziś kolejny wyjazdowy odcinek vloga! Tym razem jesteśmy w Warszawie, w której odwiedziliśmy jednego z najlepszych fotografów ślubnych na...

Zamknij