Lut 20, 2019
643 Wyświetleń
0 0

Oxpress – najbezpieczniejsza szkoła i Liceum w mieście

Napisany przez

Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress to jeden z najnowszych filarów zespołu edukacyjnego Oxpress, powstałego ponad 25 lat temu w Bolesławcu. Szkoła uczy przede wszystkim języka angielskiego, oferując uczniom co najmniej 5 godzin języka w tygodniu, ale coraz większy nacisk kładzie również na bezpieczeństwo. Zastanawiasz się nad wyborem liceum? Zobacz, co proponuje darmowe Publiczne Liceum Ogólnokształcące Oxpress!

Po pierwsze: NAUKA

Od początku istnienia Oxpress stawialiśmy na jakość nauczania: najważniejsze były przedmioty ścisłe, głównie matematyka i języki obce. Z upływem lat i wraz ze zmieniającą się rzeczywistością filarami naszej niezwykłej szkoły stały się również zajęcia sportowe: kształcimy wspaniałych pływaków, mamy najnowocześniejsze zaplecze sportowo – rekreacyjne w mieście. Nowa, w pełni wyposażona sala gimnastyczna i boiska sportowe są dostępne dla wszystkich uczniów Oxpress.

Po drugie: ZAUFANIE

Oxpress to doskonała kadra. To nauczyciele z wieloletnią praktyką i doświadczeniem, ale też młodzi, znający problemy codziennego życia nastolatków. Dzięki temu, że klasy są mało liczne każdy uczeń traktowany jest indywidualnie i doskonale widoczny; w małej grupie łatwiej jest również zauważyć pojawiające się problemy. Przychodząc do Oxpress od razu się zorientujesz, że każdy nauczyciel jest do Twojej pełnej dyspozycji i że grono pedagogiczne to ludzie, którym naprawdę można zaufać. Wszystkie problemy są traktowane poważnie i rozwiązywane w trybie natychmiastowym.

Po trzecie: (NIE)TOLERANCJA

Wiek młodzieńczy to trudny okres w życiu każdego człowieka. To wtedy chcemy spróbować jak najwięcej, chcemy doświadczać, sprawdzać. W LO Oxpress tolerujemy wszelkie próby bycia kreatywnym i twórczym, akceptujemy wszelkie próby wyrażania i odkrywania siebie. Nie tolerujemy używek ani żadnych form przemocy. W szkole czujemy się swobodnie: wiemy, że każdy jest inny i można się od niego wiele nauczyć. Szanujemy się wzajemnie.

Po czwarte: MOŻLIWOŚCI

Oxpress daje swoim uczniom nieograniczone możliwości. Zaczynamy od pozornie małych rzeczy: potrafisz malować? Szkolne ściany czekają na Ciebie! Tańczysz? Śpiewasz? A może świetnie grasz w siatkówkę? Cokolwiek robisz, pomożemy Ci osiągnąć więcej. A znajomość języka na najwyższym poziomie otworzy wszystkie drzwi i pozwoli Ci zrealizować marzenia: wycieczki, studia za granicą…

Po piąte: BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie budynki Zespołu Oxpress, w tym również budynek Publicznego Liceum, są pod stałym nadzorem kamer: te znajdują się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów. Dodatkowo, do wszystkich siedzib można wejść jedynie po wpisaniu kodu otwierającego drzwi, więc osoby z zewnątrz nie mają możliwości dostania się na ich teren, jak to ma miejsce w innych szkołach. Tutaj nie musisz się niczego ani nikogo obawiać.

Wszystkich przyszłych licealistów zapraszamy do Biura Obsługi Ucznia przy ul. H. i W. Tyrankiewiczów 22 w Bolesławcu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 16.00. Przyjdź i wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Topy damskie pełne szyku i elegancji

Każda kobieta lubi wyglądać nie tylko pięknie, ale i komfortowo. Niezwykle wygodną odzieżą, zwłaszcza dla dziewczyn w młodym wieku są...

Zamknij