Sty 30, 2019
1097 Wyświetleń
1 0

Kręci cię technologia?Napisany przez

Mamy dla Ciebie pracę! XPO Logistics szuka techników procesu i planerów.

Jeśli potrafisz spojrzeć całościowo na procesy zachodzące w firmie, masz zimną krew pozwalającą na pracę pod presją czasu i szybkie podejmowanie decyzji, jeśli masz zmysł analitycznego myślenia i nieobca Ci jest analiza przyczynowo-skutkowa – mamy dla Ciebie pracę.

Wystarczy, że nie boisz się technologii, komputerów, excela, wyciągania wniosków z procesów zachodzących w firmie i ich kontrolowania, nadzorowania procesu pracy – możesz odnaleźć się w XPO Logistics.

Nie musisz mieć wyższego wykształcenia – wystarczy, że znasz podstawowy angielski. Musisz być w gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym, ale zapomnisz ile wynosi najniższa krajowa. Twoje zarobki u nas powinny Ci się spodobać.

Musisz zapomnieć o nudzie i powtarzalności w pracy, ale masz gwarancję, że poziom Twoich kompetencji będzie rósł.

Jesteśmy nową w Polsce firmą dynamicznie rozwijającą się w strefie ekonomicznej w Osłej (LSSE o. Krzywa). Pracuje już u nas ponad tysiąc osób a będzie pracowało ponad dwa tysiące. Naszym pracownikom zapewniamy prywatną opiekę medyczną, prywatne grupowe ubezpieczenia na życie, ciepłe posiłki każdego dnia, karty rekreacyjne, umowy o pracę, pakiet sportowy, kafeteryjny system benefitów i motywujący system premiowy.

XPO Logistics to firma, w której panuje szacunek i otwartość. W tym wielokulturowym środowisku pracy dbamy o równość i samopoczucie wszystkich pracowników.

Jeśli chcesz podjąć to wyzwanie, wyślij CV na adres rekrutacja.boleslawiec@xpo.com

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Urząd Skarbowy zaleca

Rozliczasz PIT-37 lub PIT-38? Twój e-PIT czeka na Ciebie od 15 lutego 2019 na Portalu Podatkowym podatki.gov.pl Sięgnij po Twój...

Zamknij