Gru 11, 2018
1270 Wyświetleń
8 0

Świąteczna pomoc dla zwierzaków

Napisany przez

Drodzy Przyjaciele, Sympatycy Impulsu Miasta, Miłośnicy zwierząt!
Tak, jak obiecaliśmy wracamy z kolejną pozytywną akcją. Przed Świętami chcemy ponownie wesprzeć psiaki i kociaki ze Schroniska w Przylasku. Wierzymy, że tak samo jak nam nie jest Wam obojętny los tych opuszczonych i bezbronnych zwierzaków, których oczy są pełne nadziei na znalezienie kochającego domu. Nie możemy zapomnieć o tych, którzy nigdy nie zrozumieją dlaczego i na jak długo zostali skazani przez rodzaj ludzki na więzienie. Wiele z tych zwierzaków pochodzi z Bolesławca i naszego Powiatu, a przecież my możemy ulżyć im w cierpieniu.
Zorganizowaliśmy dwie formy i możliwości wsparcia naszej inicjatywy:
Jedna to zbiórka świątecznych prezentów – tutaj każda forma wsparcia jest mile widziana; w szczególności bardzo potrzebne są karmy weterynaryjne, karmy wysokomięsne, ze względu na fakt, że w schronisku mieszka mnóstwo starych i chorych zwierząt. Ponadto mile widziane są legowiska, koce, pościel, podkłady, miski metalowe, klatki kennelowe etc. Wszystkie te rzeczy, dzięki uprzejmości przyjaciół zwierząt, można zanosić do sklepu Rekin Delikatesy dla Zwierząt (Galeria PKS) oraz do Przedszkola Nibylandia (ul. Łukasiewicza) w terminie od 11 do 20 grudnia 2018.
Natomiast klikając TUTAJ znajdziecie link do zrzutki pieniężnej, którą założyliśmy z tej okazji.  Za zgromadzone na niej środki kupimy najpotrzebniejsze, weterynaryjne, specjalistyczne karmy dla zwierząt, które wraz z zebranymi od Was rzeczami zawieziemy do Przylasku i przy okazji wyprowadzimy spragnione spaceru pieski.
Utworzyliśmy również “Wydarzenie” na Facebook’u TUTAJ, gdzie na bieżąco będziemy podawać informacje.
Z góry dziękujemy za każdą okazaną pomoc. Wierzymy, że w ten szczególny dla nas czas okażemy naszą solidarność ze słabszymi i bezbronnymi.
Pozdrawiamy
Impuls Miasta

Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec - Świeradów Zdrój, to przestrzeń, w której aktualnie przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zapachniało Świętami w Łaziskach

Aromat pieczonych ciastek, zapach choinki, kolędy i ciepła, rodzinna atmosfera - to wszystko miało miejsce 9 grudnia w Domu Ludowym...

Zamknij