Paź 16, 2018
878 Wyświetleń
0 0

Autorskie Bajkoczytanie

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na autorskie spotkanie ze słowem pisanym, czytanym i wymyślanym. Tym razem zachęcamy naszych miłych gości do odegrania głównej roli na Bajkoczytaniu. Niech popuszczą wodze fantazji i podzielą się z nami swoimi opowieściami lub przygodami. Spróbujemy też wspólnie z pracownią literacką Katarzyny Pranić stworzyć i zilustrować jakąś ciekawą historię.

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą “Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: “czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Teatr Stary

28 października 2018

godz. 16.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wspomagamy leczenie

W przychodni Artmed w Bolesławcu zorganizowaliśmy „Klinikę Terapii Witaminowej", czyli ośrodek, który suplementuje niedobory minerałowe, elektrolitowe, witaminowe i wykonuje terapie...

Zamknij