Lip 26, 2018
1290 Wyświetleń
4 1

Pielgrzymujemy do Częstochowy!

Napisany przez

Już od jutra, piątku 27 lipca, Redakcja Młody Bolesławiec będzie towarzyszyć przez 12 dni Pielgrzymom z Grupy Trzeciej Pieszej Pielgrzymki Legnickiej.

Razem z ,,Trójeczką” będziemy zmierzać do Częstochowy, do której dotrzemy we wtorek 7 sierpnia. W trakcie Pielgrzymki postaramy się pokazać Wam czym jest to niezwykłe wydarzenie. Codziennie będziemy relacjonować Wam wydarzenia z pielgrzymiego szlaku.

Grupę Trzecią PPL tworzą Pielgrzymi z Nowogrodźca (którzy wyruszyli w czwartek), Lwówka Śląskiego, Chojnowa oraz Bolesławca. W sobotę wieczorem dotrą do Legnicy, gdzie spotkają się z pozostałymi grupami, aby wspólnie wyruszyć na Jasną Górę w niedzielę rano. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, dzięki któremu możecie poznać Pielgrzymów oraz klimat pielgrzymowania!

Jest to już XXVI Piesza Pielgrzymka Legnicka, której tegoroczne hasło to: ,,Tu zawsze byliśmy wolni”, odwołujące się do słów św. Jana Pawła II. Z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości będzie bardziej patriotycznie niż zwykle ;)

Po raz drugi, jako Redakcja Młody Bolesławiec, wyruszamy z ,,Trójeczką” w drogę. Naszą relację z zeszłego roku możecie zobaczyć tutaj:

Tagi artykułu:
· ·
https://www.youtube.com/channel/UCq0LAqR-JDnfxpV2Cto_uvQ?view_as=subscriber

Jesteśmy młodzieżową redakcją telewizyjną działającą w internecie. Od trzech lat tworzymy programy skierowane dla młodych ludzi i nie tylko ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Laptop poleasingowy dla kinomanów- najlepsze modele do filmów

Zakup nowego laptopa najczęściej wiąże się z niemałym kosztem, dlatego warto rozważyć zakup sprzętu używanego. Zamiast kupować laptopa od przypadkowego...

Zamknij