Cze 8, 2018
789 Wyświetleń
2 0

Dwie kompletne drużyny piłkarskie przyszły na świat w Naszym Zoo.

Napisany przez

Obecnie wszędzie panuje ogólne poddenerwowanie oraz radosne podekscytowanie. Niewątpliwie są to objawy bardzo zaraźliwej gorączki piłkarskiej. To całkiem oczywiste, gdyż Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 już tuż, tuż.

Nigdy wcześniej nie słyszano o przypadku zarażenia gorączką piłkarską wśród zwierząt.

Jednak po tym jak w Naszym Zoo przyszły na świat, jedna po drugiej, dwie pełne drużyny piłkarskie, trudno uwierzyć, że to przypadek: Najpierw wykluło się jedenaście indyków, a następnie świnia siodłata Soleika wydała na świat swoją “jedenastkę” , i to nawet w tradycyjnych biało-czarnych barwach niemieckich trykotów! Brak jedynie ławki rezerwowych. Czy drużynie świń faktycznie udzieli się zachwyt do piłki nożnej, to jeszcze kwestia otwarta. Jedno jest pewne, gra w piłkę to ulubiony sposób na spędzanie czasu także przez świnie….

Obydwie jedenastki można codziennie zobaczyć live w Naszym Zoo.

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Anty Stand Up – Andrzej Poniedzielski

Zamiast stania i machania rękami - krzesło i bardzo oszczędna gestykulacja. Zamiast wulgarnych, krzykliwych i prostackich żartów - błyskotliwe i...

Zamknij