27 maja, 2018
1721 Wyświetleń
2 0

Paraluzja zagrała fantastycznie

Napisany przez

Znakomity duet, Aga Radziejewska (na zdjęciu powyżej) i Bartek Drak, kolejny raz wystąpił w niedzielę w Piwnicy Paryskiej dając jak zawsze pokaż swoich niebanalnych umiejętności. Autorska muzyka Bartka Draka, który wykorzystuje podczas koncertów looper nagrywając i odtwarzając na żywo nakładające na siebie elementy utworów zawsze wzbudza szacunek dla kunsztu tego muzyka. Aga Radziejewska ciekawie interpretuje niebanalne, dowcipne, autorskie teksty o sprawach niby przyziemnych, ale w jakiś sposób wplątanych w metafizykę. No bo kto by pomyślał, że poruszony w jednym z utworów brak gitarzysty w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, jest naprawdę niebanalną sprawą.

Bartek Drak – połowa Paraluzji

 

 

Paraluzja to jeden z tych tworów muzycznych, które niesamowicie zyskują przy poznaniu na żywo, które na koncertach pokazują pełnię swojej inwencji, talenty improwizacyjne i umiejętność opowiadania muzycznych historii. Posłuchajcie sami:

 

Kategorie:
wideo
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzieci dzieciom

Z okazji Dnia Dziecka Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego zaprasza w piątek 1 czerwca do Teatru Starego na wesołe...

Zamknij