11 maja, 2018
974 Wyświetleń
0 1

Dzień Matki w Naszym Zoo Görlitz-Zgorzelec 13 maja 2018

Napisany przez

Wiosna w Naszym Zoo to czas kiedy,  aż się roi od młodych zwierząt – królików, sik wietnamskich, kóz, świnek, kurczaczków i innych. 13 maja z okazji (niemieckiego) Dnia Matki nie tylko mamy naszych zwierząt będą rozpieszczane, ale także mamy odwiedzające Nasze Zoo. Każda mama, która 13 maja odwiedzi Nasze Zoo  wraz ze swoimi dziećmi, otrzyma w naszym bistro  “Korytkowo” filiżankę kawy gratis. Bon na kawę należy odebrać w kasie Naszego Zoo.

Życzymy wszystkim Mamom udanego Dnia Matki , mile spędzonego czasu z rodziną
w Naszym Zoo oraz dużo radości podczas karmienia kurczaczków, masowania świnek
czy głaskania królików.

Naturschutz Tierpark Nasze Zoo Goerlitz Zgorzelec
Zittauerstr. 43 02826 Goerlitz
www.nasze-zoo.pl tel. + 48 511 265 954, +49 3581 66 930 00

Foto: Zoo Görlitz

 

Kategorie:
news

Nasze Zoo Goerlitz-Zgorzelec to oaza w środku miasta, która w fantazyjny sposób pokazuje 500 zwierząt mieszkających w zagrodach zbliżonych do warunków naturalnych. Nasze Zoo to miejsce atrakcyjne również dla polskich gości, które wychodzi im naprzeciw poprzez powstającą właśnie nową, opracowaną w polskiej i niemieckiej wersji językowej stronę internetową, dwujęzyczne opisy i informacje przy wybiegach dla zwierząt , placach zabaw i grach przyrodniczych oraz zatrudnienie polskojęzycznego personelu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rodzaj umowy, a kredyt gotówkowy

Kredyt bankowy, w przeciwieństwie do szybkiej pożyczki udzielanej przez rozmaite firmy pozabankowe, jest o wiele bardziej sformalizowanym produktem finansowym udzielanym...

Zamknij