1 maja, 2018
1299 Wyświetleń
3 0

Koncert pierwszomajowy

Napisany przez

Od godziny 15 bolesławianie mogli słuchać występów polskich i niemieckich artystów w ramach projektu “Kultura bez granic”, wokół sceny pojawiło się także wiele stoisk, nie tylko gastronomicznych. Ciekawie zaprezentowało się Nadleśnictwo Bolesławiec, które w prostych konkursach pozwalało wygrać ciekawe nagrody a nawet sadzonki drzew. Po godzinie 17 z inicjatywy Nadleśnictwa z okazji stulecia odzyskania niepodległości w parku posadzono trzy dęby.

Na scenie na początku zagościł jazzujący kwartet z Gorlitz pod nazwą Rupftrio proponująca standardy jazzowe i nie tylko w ciekawym wykonaniu. Potem scenę opanowało ostre brzmienie bolesławieckiej kapeli Error Code a później Mirek Kuc z przyjaciółmi. Na koniec zaplanowano występ zespołu Nocne Boogie. Szkoda tylko, że gości z Niemiec nie ujęto na plakatach i w zapowiedziach koncertu, bo być może rzadko obecny w naszym mieście jazz przyciągnąłby do parku więcej publiczności.

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
fotonews
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tomik poezji Moniki Pluszczewicz już w księgarniach!

W księgarniach Papirus i Agora można już kupić nowy tomik poezji Moniki Ewy Pluszczewicz od tytułem "(przy) stań). Autorka to...

Zamknij