Mar 29, 2018
1755 Wyświetleń
1 0

Kamil Bednarek w Zgorzelcu

Napisany przez

Kamil Bednarek, jeden z najbardziej popularnych artystów w Polsce, zaśpiewa w Zgorzelcu. Wraz z zespołem w mieście promować będzie swój najnowszy album pt. „Talizman”. Na jednej scenie, przed Kamilem Bednarkiem zagra niemiecka petarda – formacja Jamaram, która od wielu lata zapełnia sale koncertowe za naszą zachodnią granicą.

Koncert zaplanowano na 8 kwietnia. Będzie to duże muzyczne wydarzenie z dużą dawką świetnej muzyki. Bo zarówno Bednarek jak i muzycy z Jamaram to koncertowe lwy. Te dwie formacje zapewnią ponad trzy godziny energetycznej muzyki z ważnym przesłaniem. O ile Kamila Bednarka i jego zespołu nie trzeba nikomu przedstawiać o tyle o Jamaram warto wspomnieć, że na scenie robią koncertowe show. Bo to faktycznie nie tylko koncert a doskonałe przedstawienie muzyczne porywające publiczność do tańca. Jamaram to 8 – osobowa ekpia znana z takich festiwali jak Woodstock (z gościnnym udziałem Grubsona), Life Festival Oświęcim czy Ostróda Reggae Festival. Po raz pierwszy wystąpią w Zgorzelcu, promując nowy album „Freedom of Screech”.

Jamaram poszedł znów do przodu. Żadnych ścian ani granic – zarówno w muzyce, jak w prawdziwym życiu liczy się tylko ogromna różnorodność i urozmaicenie. Na albumie apelują o otwartość i szacunek i wypowiadają się przeciwko nietolerancji i izolacjonistycznemu myśleniu.

Bednarek i Jamaram w Zgorzelcu wystąpią w hali CSR przy ul. Maratońskiej, bilety kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu. Start o godz.18.00. Do kupienia w kasie basenowej CSR oraz przez internet na stronie https://abilet.pl/impreza/kamil-bednarek-jamaram-4370.

Fot. Jakub Molin

Tagi artykułu:
·
Kategorie:
polecamy
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
2xTeatr

Pracownia Teatralna FormaT z Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza na dwa premierowe spektakle w wykonaniu swoich...

Zamknij