Lut 13, 2018
769 Wyświetleń
0 0

Potworne Bajkoczytanie

Napisany przez

Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu zaprasza w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” na „Potworne Bajkoczytanie”. Potwory, mimo że cieszą się złą sławą, nie zawsze są straszne. Zdarzają się też miłe, sympatyczne, wesołe i zabawne, zwłaszcza te występujące w książkach dla dzieci. Poza tym można je przecież oswoić. A najprostszy sposób na oswojenie potwora to posłuchać o nim jakiejś ciekawej historyjki lub  stworzyć własnego, np. na kartce papieru. Kto odważny, niech przybywa do Teatru Starego.

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą “Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: “czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Teatr Stary

25 lutego, godz. 16.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rozbrykane nutki

Pracownia wokalna Młodzieżowego Domu Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu prowadzona przez Marka Łętowskiego zaprasza na występ swoich najmłodszych podopiecznych. Młodość ma swoje...

Zamknij