Sty 23, 2018
261 Wyświetleń
0 2

Kupujesz mieszkanie na wynajem? Pomyśl o wykończeniu pod klucz

Napisany przez

Coraz więcej Polaków decyduje się na inwestycje w nieruchomości. Dużym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim mieszkania, które można od razu przeznaczyć na wynajem. Gdy również myślisz o takiej lokacie pieniędzy, poszukaj mieszkania z wykończeniem pod klucz.

Z wynajętego mieszkania można co miesiąc czerpać zwykle od 1 000 do nawet 3 000 złotych, a czasami jeszcze więcej w zależności od jego lokalizacji, metrażu oraz standardu wykończenia. Wobec tego to korzystna propozycja dla osób szukających sprawdzonych inwestycji. W porównaniu do lokat czy funduszy inwestycyjnych własne mieszkanie na wynajem to bardzo korzystna propozycja.

Na jakich mieszkaniach zarobimy najwięcej?

Zakupienie mieszkania na wynajem powinno być dobrze przemyślaną decyzją, podobnie jak innego rodzaju inwestycje. Powinniśmy przede wszystkim wybierać takie nieruchomości, które będą mogły dać nam najwyższy zwrot z naszej inwestycji. Największym powodzeniem cieszą się mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko centrum czy przystanków, mieszkania nowe, atrakcyjnie wykończone i w pełni wyposażone, także raczej mniejsze, ponieważ możemy łatwiej znaleźć na nich chętnych.

Wykończ mieszkanie na wynajem pod klucz

Większość mieszkań w Polsce sprzedawana jest jako nieruchomości w stanie deweloperskim, czyli wymagają one dodatkowych prac wykończeniowych, aby móc się przeprowadzić. Jako że inwestorzy kupują nieruchomości nie dla siebie, ale pod wynajem, samodzielne wykańczanie czy poszukiwanie ekipy, która będzie miała wolne terminy, nie jest zawsze zbyt dobrym rozwiązaniem. Liczy się czas, aby gotowe mieszkania Wrocław czy w innym mieście były przeznaczone na wynajem jak najszybciej.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku będzie skorzystanie z usługi wykończenia pod klucz. Aktualnie oferowana jest ona przez wielu deweloperów, zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach. W ramach usługi ekipa współpracująca z deweloperem wykańcza nieruchomość zgodnie z wyborem klienta. Do dyspozycji mamy kilka pakietów różniących się cenami oraz rodzajem i wyborem materiałów. Najtańsze pakiety to koszt od około 450 złotych za metr kwadratowy.

http://www.bolec.info

Nie rób z siebie mięty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Grubson w Bogatyni

Jeden z najbardziej popularnych artystów związanych z hip - hopem zagra w Bogatyni. To Grubson, w mieście promować będzie swój...

Zamknij