Gru 20, 2017
286 Wyświetleń
0 3

Słodkie prezenty świąteczne, które są inne niż wszystkie

Napisany przez

Szukasz pomysłu na świąteczne prezenty, które będą jedyne w swoim rodzaju? Zapomnij o zwykłych bombonierkach i sprawdź nasze propozycje!

Znalezienie odpowiednich upominków na święta może być problemem, jeśli nie wiemy, na co się zdecydować. Gdy chcesz kupić prezenty świąteczne, które będą słodkie i oryginalne, sprawdź nasze propozycje, które doskonale nadają się zamiast popularnych bombonierek czy czekolad. Dzięki nim na pewno sprawisz niemałą niespodziankę i wzbudzisz uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

1. Czekolada z nietypowymi dodatkami

Jeśli chcesz podarować czekoladę, ale nie chcesz, aby była to zwykła tabliczka mleczna czy z orzechami, w takim przypadku jako prezent świąteczny warto poszukać takich czekoladek, które będą zawierały inne dodatki niż wszystkie.

Czekolada z chili, z solą, czekolada z oregano, z karmelizowanym bekonem, ziemniakami czy też czekolada z zieloną herbatą – to jedynie kila propozycji na takie oryginalne, słodkie prezenty świąteczne, ponieważ jest ich o wiele więcej. Takie tabliczki czekolady możemy zakupić przede wszystkim w sklepach internetowych, ponieważ nie znajdziemy ich we wszystkich marketach. Możemy za to zajrzeć do delikatesów, ponieważ czasami możemy znaleźć tam oryginalne słodycze z różnych krajów.

2. Czekoladowa gra w szachy albo warcaby

Chcesz podarować prezent świąteczny, który nie tylko będzie słodki i smaczny, ale również będzie mógł dać mnóstwo zabawy? W takim przypadku pomyśl o podarowaniu czekoladowej gry, na przykład w szachy, warcaby albo kółko i krzyżyk.

Takie gry można zakupić między innymi w sklepie internetowym ChocoRepublica.pl, która specjalizuje się w różnych czekoladowych upominkach. Gry oferowane przez ten sklep składają się z planszy oraz z czekoladek kwadratowych jako pionki.

3. Czekoladki z opakowaniem na zamówienie

Chcesz podarować taki słodki prezent świąteczny, który będzie jedyny w swoim rodzaju? W takim przypadku możesz zaprojektować go samodzielnie! W tym celu wybierz czekoladki z opakowaniem na zamówienie, które również możemy znaleźć w sklepie internetowym ChocoRepublica. Do wyboru mamy także opakowania w formie metalowych puszek – po zjedzeniu zawartości będzie można wykorzystać ją do przechowywania różnych drobiazgów.

Gdy chcemy zakupić takie prezenty świąteczne z personalizacją, możemy wybrać gotowy szablon i następnie dopisać na nim swoje życzenia albo dedykację. Mamy też wybrać fotografię, która ma znaleźć się na opakowaniu – w ten sposób może ono stać się również wyjątkową pamiątką, która będzie wzbudzała uśmiech na lata.

4. Słodycze pochodzące z innych krajów

Chcesz zrobić udany prezent świąteczny tej osobie, która lubi różnego rodzaju słodkości? W takim przypadku warto pomyśleć o podarowaniu takich słodyczy, które nie są dostępne w naszym kraju, ale kupimy je tylko za granicą.

Nie musimy jednak wcale wyjeżdżać, aby je zakupić. Takie prezenty świąteczne znajdziemy również w polskich sklepach. Możemy zakupić je między innymi w sklepach internetowych oferujących słodycze oraz w sklepach z żywnością zagraniczną. Niekiedy można też kupić je w hipermarketach.

5. Własnoręcznie przygotowane słodkości

Na koniec warto wspomnieć jeszcze o tym, że wspaniałe prezenty świąteczne to te przygotowane własnoręcznie. Jeśli chcesz wręczyć coś słodkiego, pomyśl o podarowaniu ciasteczek, ciast lub innych słodkości przygotowanych samodzielnie. Nawet gdy nie jesteś mistrzem kulinarnym, możesz przyszykować coś wspaniałego!

https://www.bolec.info

Nie rób z siebie mięty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Sezon na ślizgawki oficjalnie otwarty

Napadało nam troszkę śniegu i dalej prószy, oby utrzymało się do świąt. Zobaczcie jak czas wolny spędzają dzieciaki z okolic...

Zamknij