Gru 8, 2017
745 Wyświetleń
0 1

Gwiazdkowe Bajkoczytanie

Napisany przez

Ze względu na okres świąteczny ostatnie w tym roku Bajkoczytanie odbędzie się wyjątkowo wcześnie, bo już 17 grudnia. A skoro już wszyscy wypatrują śniegu, nasłuchują dzwonków sań, szykują choinki i świąteczne dekoracje, to znak, że musimy sięgnąć po książki pełne blasku świec, zapachu igliwia, skrzypiącego śniegu i niecierpliwego oczekiwania na jedną z najniezwyklejszych nocy w roku. Po raz kolejny odwiedzi nas pracownia literacka Katarzyny Pranić, dzięki której każda czytana historia nabiera nowego wymiaru. I może właśnie w książkach poszukamy jakiegoś ciekawego pomysłu na własnoręcznie wykonaną dekorację świąteczną.


Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą “Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: „czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Teatr Stary
17 grudnia 2017
godz. 16.00
Wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szczęść Boże

Uczniowie klas górniczych z  Zespołu Szkół Mechanicznych świętowali Barbórkę. Z tej okazji przygotowano program artystyczny.  Były m. in. śpiewy, skok...

Zamknij