Lis 30, 2017
1807 Wyświetleń
4 14

Kto to ogląda?

Napisany przez

Zrobiłem błąd i (w gościach) obejrzałem kawałek programu TVP o autoironicznym tytule “Wiadomości”. “Dziennikarz” w newsie mówi o posłach opozycji zgłaszających poprawki do kolejnej rozpieprzającej ten kraj ustawy per “totalna opozycja”. Taki epitet: “totalna”. To już nie informacja, to propaganda.

I ludzie naprawdę tego nie widzą? Nie czują, że Kurski robi im wodę z mózgu? Oglądają to i wierzą? Czy oglądają tylko po to, żeby się ponabijać?

To bez sensu, żebym ja musiał przełączyć na Polsat po to, żeby dowiedzieć się o co chodziło i zobaczyć jak Niestety Poseł Piotrowicz pozwala jakiemuś patafianowi stwierdzać na posiedzeniu komisji, że “większość sędziów jest nieuczciwa”. I nie reaguje. A kiedy poseł Jakiśtam zwraca mu uwagę, że zareagować powinien, to Niestety Poseł Piotrowicz kpi sobie z niego.

Gadali m.in. o pomyśle aby sędzią mógł zostać tylko ktoś, kto ma jedno, oczywiście jedynie słuszne polskie obywatelstwo. Oni naprawdę są tak głupi? Czy w PiS nie ma już ludzi rozumnych, inteligentnych, myślących? Urodzony np. w Pradze i wychowany w Polsce syn Czeszki i Polaka nie będzie mógł zostać w tym kraju sędzią, bo w tej parodii komisji nie tylko Pawłowicz jest brakującym ogniwem w teorii Darwina?

Mam nadzieję, że niektórzy sędziowie, policjanci czy prokuratorzy w tym kraju już zaczynają zastanawiać się nad tym, czy nie warto poszukać sobie innej roboty. Czy warto swoją twarzą i nazwiskiem firmować tę parodię państwa, którą płodzi na kolanie Kaczyński ze swoimi wyznawcami. Na którą ludzie godzą się chyba tylko dzięki pięćsetzłotowej premii za płodność. Mam nadzieję, że takie same refleksje mają ludzie w TVP. Choć część tych, którzy tam pracują.

Na fotce dwie kostki mikrofonowe Telewizji Narodowcowej czy tam Publicznej. Na jednym zdarzeniu. Konkurencja chyba taka: dwie ekipy z dwóch ośrodków lecą grubo ponad sto kilometrów po jednego newsa. Dwóch wydawców wysłało ich po to, żeby Macierewiczowi zrobić dobrze i zapunktować u jakichś lokalnych pomazańców Kurskiego? Dobrze, że im państwo pożycza cash na działanie tej telewizji, to przynajmniej stać ich na takie wypady.

Tagi artykułu:
· · · ·
Kategorie:
Łętowski
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Komentarze do Kto to ogląda?

 • Bernard, ja już jakiś czas temu doszedłem do tego, że W są lepsze niż “Ucho prezesa”. Z żoną nawet zakładamy się jaka będzie puenta konkretnego newsa :D zawsze jest jakieś dopi***olenie tylko pytanie komu i za co. Np. wiadomość, że Caritas pomaga w Syrii; syryjski biskup przyjechał do Polski i dziękował; wniosek: najlepiej pomagać na miejscu czyli premier jest w 100% nieomylna a pozostali gó*no wiedzą…

  MartinezVonBor 05/12/2017 21:25 Odpowiedz
 • Wielki zatem szacunek dla osób u których Pan był. Wiedzą to dobre i prawdziwe.
  ,,Totalna opozycja” i ,,ulica i zagranica” to określenie użył sam Schetyna – więc próżne żale i ,,rozpieprzanie”-używając Pana języka.
  Co do Kurskiego , uraziła Pana prawda o gwałtach i molestowaniu w Gazecie Wyborczej i Krytyce Politycznej ? Jakoś w TVN i POLSACIE cisza – jak za gwałtów w Kolonii ! Jeszcze przekazu nie dostali co , o tym pisać i mówić.
  Poseł Piotrowicz jest przewodniczącym komisji, i tylko on prowadzi i udziela głosu – skąd zatem zdziwienie ? Zapraszam na bliższe podwórko, powiat i miasto, czy ,,patafiany” na sesjach drą ryje, bez udzielenia głosu ?
  Z troską upomina się Pan o to by obcy obywatele byli sędziami w Polsce. Już w historii takie rzeczy były .Od 1944r ci sędziowie z podwójnym obywatelstwem skazywali Polaków na śmierć .
  Pańskie nadzieje, pominę. Pana pogardę ,dla ludzi z większą liczbą dzieci które pobierają 500+ , i podniosło to im godność życia. Żal mi Pana.
  Nie odpowiedziałbym na wyPOciny ,ale rozbawiła mnie część z ,,kostkami mikrofonu”
  Czy to nie Państwa portale publikują to samo w dwóch miejscach ?
  Poligon jest na styku dwóch województw , cóż w tym zatem dziwnego ? Odmawia Pan pracy dziennikarzom, bardziej niezależnym skoro mają ochotę inaczej przeprowadzić reportaż ?
  Jedno miasto, jeden budynek, jedna konferencja i 5 dziennikarzy tej samej stacji – to dopiero szok.
  https://www.youtube.com/watch?v=BCcSS1nIz5Q
  I proszę wierzyć, materiał nie wyemitowany !!!! Kto łże ,ludzie odkrywają coraz bardziej.
  Polecam częściej odwiedzać osoby na początku Pana artykułu..
  Pozdrawiam.

  Luku 02/12/2017 09:33 Odpowiedz
 • Dlatefo nie ogląda się wiadomości. Przypadkiem natknęłam się na to wczoraj wieczorem. Popatrzyłam i posłuchałam przez minutkę lub dwie i stwierdziłam że człowiek człowiekowi gburem. Brak jakiejkolwiek etykiety zachowania i respektu. Wstyd że to właśnie ci co promują nasz kraj ….

  Iwona King 02/12/2017 07:59 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
XLII Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego

Odbyła się XLII Sesja Rady Powiatu Bolesławieckiego.  Poruszano np. temat Szkoły Podstawowej Specjalnej w  Iwinach, Szkoły Podstawowej Specjalnej w Bolesławcu, Zasadniczej...

Zamknij