Paź 23, 2017
599 Wyświetleń
0 0

Wynajem sprzętu budowlanego

Napisany przez

Dzięki prężnemu rozwojowi naszej firmy posiadamy własny sprzęt specjalistyczny do wykonywania różnych zadań budowlanych. Jesteśmy przez to w dużej mierze niezależną i ugruntowaną firmą na rynku lokalnym, świadczącą usługi przy własnych projektach, jak i na potrzeby indywidualnych klientów. Potencjał firmy umożliwia nam wynajem sprzętu budowlanego. W naszej ofercie posiadamy między innymi:

– wywrotka MAN 26.414,
– wozidło TEREX BENFORT 9003 PTRLSA,
– koparko ładowarka JCB,
– koparka gąsienicowa KOMATSU,
– koparka ATLAS 1505,
– podest ruchomy HAULOTTE H21 TX,
– 2 dźwigi marki PEINER,
– rusztowania,
– stemple budowlane, szalunki, korony i dźwigary.

Z pełnym asortymentem można zapoznać się na naszej stronie internetowej: sinmag.pl, lub na naszym profilu facebookowym www.facebook.com/Sinmag,  lub też pod nr tel: 530 800 091 , 781 721 916 , lub w biurze firmy mieszczącym się przy ul. Widok 12 w Bolesławcu.

SINMAG jest obecnie jedną z wiodących firm na rynku lokalnym. Za sprawą kolejnych zleceń i pomysłów, a przede wszystkim dzięki uporowi i fachowości właścicieli, osiągnęła obecny rozmiar. Powiązana jest z firmą MSBUD oraz Usługi Ogólnobudowlane Grzegorz Sinkowski. Powstała w listopadzie 2015 roku, jej głównymi założycielami są Mariusz Sinkowki i Grzegorz Sinkowski, którzy pierwsze kroki w tym biznesie stawiali w 2007 roku, tworząc właśnie MSBUD, następnie Usługi Ogólnobudowlane. Przedsiębiorstwo zajmuje się wszelkimi pracami budowlanymi i wykończeniowymi. Posiada do tego odpowiedni sprzęt, który obecnie oferuje również pod wynajem.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Henryk Baranowski ma swoją ławkę w Kliczkowie

Dzięki staraniom sołtysa, lokalnej społeczności, władz gminy i Jadwigi Szczurowskiej w piątek w Kliczkowie postawiono ławkę Henryka Baranowskiego, artysty, który...

Zamknij