Wrz 27, 2017
862 Wyświetleń
0 0

Cree akustycznie

Napisany przez

Stowarzyszenie „Blues nad Bobrem” zaprasza na koncert zespołu Cree, czyli rockową ucztę w stylu lat 60. i 70. Zespół powstał w 1993 roku i od tego czasu wydał siedem płyt studyjnych i dwie koncertowe. Ich pierwszym sukcesem było Grand Prix VI Olsztyńskich Nocy Bluesowych w 1997 roku.  W 2002 roku klimatyczny album “Za tych…” zdobył tytuł bluesowej płyty roku magazynu „Twój Blues”. Cree regularnie koncertuje w całej Polsce, a w Bolesławcu zaprezentuje się w wersji akustycznej. Obecnie zespół występuje w składzie:

  • Sebastian Riedel – gitara, wokal, harmonijka ustna
  • Sylwester Kramek – gitara
  • Lucjan Gryszka – gitara basowa
  • Adam Lomania – instrumenty klawiszowe
  • Kuba Majerczyk – perkusja

Strona zespołu: www.cree.pl

Teatr Stary

6 października 2017

godz. 19.00

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie Blues nad Bobrem, bilety w cenie 50 zł można nabyć w Biurze Podróży „Perfekt”, ul. Sierpnia ’80 7/9 lub godzinę przed koncertem w Teatrze Starym.

Tagi artykułu:
· ·
Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Na rowery… i na sanki!

"Rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem transportu w Polsce, podobnie jest w Bolesławcu. Dlatego też dla rowerzystów powstaje coraz...

Zamknij