Wrz 11, 2017
454 Wyświetleń
3 0

Jesienne Bajkoczytanie

Napisany przez

Po wakacyjnej przerwie powraca do Teatru Starego Bajkoczytanie. Kiedy czerwieni się jarzębina i dojrzewają kasztany, to znak, że przyszedł czas, by do wspólnego czytania książek zaprosić Panią Jesień. Z koszem pełnym darów przyrody przybędzie zatem do nas płomiennowłosa królowa nostalgicznych nastrojów. Ciekawe, jakie opowieści i baśnie przyniesie nam tym razem, jakie intrygujące pomysły nam podrzuci, czego nas nauczy. Przyjdźcie z dziećmi i sprawdźcie sami.

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą “Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: “czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Teatr Stary

24 września, godz. 16.00

wstęp wolny

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Echa po Narodowym Czytaniu “Wesela” Wyspiańskiego

W Miejskim Zespole Szkół Podstawowych nr1 odbyły się Echa po Narodowym Czytaniu "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego. Miałem tą przyjemność być tam,...

Zamknij