Wrz 10, 2017
517 Wyświetleń
2 0

Pokazy iluzjonistyczne coraz popularniejsze!

Napisany przez

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu w sposób inny niż zwykle? Lubisz spektakularne show? Chcesz oderwać się od nudnej rzeczywistości? W takim przypadku warto sprawdzić, czy w okolicy nie planuje się organizacji pokazu iluzjonistycznego! Dzisiaj show tego rodzaju cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Gdy masz ochotę na dobrą zabawę, to strzał w dziesiątkę!

Iluzja ma już swoje lata i mogłoby wydawać się, że w naszym stechnicyzowanym świecie nie ma już na nią miejsca. Jednak w ciągu ostatnich lat widzimy coraz większe zainteresowanie pokazami iluzji na całym świecie, w tym także w Polsce. Dlaczego? Być może dlatego, że poszukujemy odskoczni od rzeczywistości i chcemy poczuć się znów jak dzieci. Co więcej, obecne pokazy iluzjonistyczne to znacznie więcej niż tylko wyciąganie popularnego królika z kapelusza i chustek z rękawa. To ogromne wydarzenia, które obserwujemy z zapartym tchem…

Co mogą pokazać nam iluzjoniści w XXI wieku?

Sztuka iluzji zmienia się od lat. Początkowo były to głównie proste sztuczki z kartami czy kapeluszami, które każdy z nas na pewno pamięta z dzieciństwa. Jednak z czasem iluzjoniści zaczęli stosować coraz to bardziej zaawansowane metody prezentacji swoich umiejętności z wykorzystaniem specjalnych konstrukcji – chyba wszyscy mieli kiedyś okazję widzieć pokaz, podczas którego asystentka iluzjonisty przekrojona była na pół w specjalnym pudle.

W XXI wieku iluzja idzie jeszcze dalej. Do dyspozycji mamy specjalne materiały, nowoczesne oświetlenie, a także znacznie więcej sposobów na to, aby zakamuflować misterny plan iluzji. Prekursorem takiej iluzji był już w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych David Copperfield. Chyba każdy z nas pamięta jego niesamowite show w telewizji, podczas którego magik lewitował w powietrzu, sprawiał, że znikały samoloty, a nawet Statua Wolności.

Iluzje tego pokroju możemy zobaczyć również w Polsce. Wystarczy tylko wykupić bilety na pokaz iluzji doświadczonego i utalentowanego iluzjonisty, aby przenieść się w niesamowity świat, w którym wydaje się, że zasady fizyki nie istnieją.

Pokaz iluzji – doskonały dla całej rodziny i… na randkę!

Zawsze wydawało ci się, że pokazy iluzjonistyczne to dobry wybór tylko dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Nowoczesna, wielkoformatowa iluzja to również kapitalny pomysł dla dorosłych. Właśnie dlatego na show popularnych iluzjonistów możemy zobaczyć zarówno młodszych, jak i starszych ludzi, kobiety i mężczyzn, czyli każdego, kto lubi dobrze się bawić.

Na pokaz iluzji możemy wybrać się z całą rodziną – na pewno będzie niezapomnianym czasem dla każdego jej członka. Również to świetny wybór dla par, które szukają alternatywy dla wizyty w restauracji czy w kinie. Co więcej, pokazy iluzji mogą być również bardzo dobrym wyborem na randkę! Gdy nie wiesz, gdzie zaprosić swoją wybrankę albo poszukujesz pomysłu na randkę ze swoim chłopakiem, iluzja także może być strzałem w dziesiątkę!

Gdzie wybrać się na pokaz iluzjonistyczny w Polsce?

Jeżeli również masz ochotę na wzięcie udziału w niesamowitym pokazie iluzjonistycznym, obecnie to naprawdę żaden problem. Iluzja jako show cieszy się coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju. Warto tutaj wskazać, że duże zasługi mają w szczególności popularne programy typu talent show jak „Mam Talent”. Każdy oglądający ten program pamięta na pewno Marcina Muszyńskiego – ten młody iluzjonista dociera do ścisłego finału programu, czyli do pierwszej czwórki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce.

Teraz jego iluzję możemy zobaczyć również w Polsce. Marcin Muszyński regularnie objeżdża Polskę ze swoim wyjątkowym programem iluzjonistycznym. Więcej informacji dotyczących aktualnych terminów jego pokazów możemy znaleźć na stronie internetowej: http://marcinmuszynski.com/wydarzenia/.

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz sprzętu wojskowego

Na Placu ks. Jerzego Popiełuszki można zobaczyć sprzęt wojskowy jednostek 11LDK Panc oraz żołnierzy ABCT US Army. Byłem, mam foty....

Zamknij