Sie 8, 2017
548 Wyświetleń
0 0

Polecamy książkę miesiąca na Ibuk libra

Napisany przez

Biblioteka Pedagogiczna w Bolesławcu poleca książkę miesiąca na Ibuk Libra.

W sierpniowej odsłonie akcji PREZENT OD IBUK LIBRA, proponujemy książkę Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia, autorstwa Jerzego Główczewskiego.

Burzliwe dzieje Jerzego Główczewskiego, przedwojennego polskiego inteligenta, ostatniego żyjącego pilota myśliwca, jego rodziny, przyjaciół oraz kolegów składają się na barwną, napiętnowaną dramatami sagę, obejmującą czas od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Wartka, nasycona szczegółem i humorem narracja sprawia, że książkę czyta się jak powieść przygodową.

Książka przypomina między innymi historię polskich pilotów w lotnictwie na Zachodzie. Relacjonuje wydarzenia, które coraz bardziej zacierają się w świadomości Polaków, a tym młodszym są zupełnie nieznane.

Zachęcamy do lektury!

 

Kody PIN umożliwijące korzystanie z elektronicznych zbiorów na Ibuk libra do odbioru w Bibliotece.

 

 

Kategorie:
news
http://bibliotekaped.wixsite.com/boleslawiec

Biblioteka Pedagogiczna działa od 1951 roku. Mieści się w budynku I LO przy ul. H. i W Tyrankiewiczów 11 w Bolesławcu. Bogaty i stale aktualizowany księgozbiór dostępny jest dla wszystkich chętnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Magda Piskorczyk w piątek w Teatrze Starym

Wdepnęliśmy na próbę do piątkowego koncertu w Teatrze Starym. Koncert, który rozpocznie się o godzinie 19 w najbliższy piątek zapowiada się...

Zamknij