Lip 26, 2017
931 Wyświetleń
7 3

Czasem, chyba chodzi już tylko o przetrwanie…

Napisany przez

Fotograf współpracujący z portalami Bolec.Info i Bobrzanie.pl. Bolesławianin od 17.11.2015. "... chwila ulotna jak #psychofotka..."

Komentarze do Czasem, chyba chodzi już tylko o przetrwanie…

 • Panie Kawa ,podpisałem się jako,, znajomy”.Po kiego wuja podajesz Pan mój mail ? Proszę w zamian podać publicznie swój.,, A Pan Eugeniusz Bolesławianinem jest mimo tego, że nawet przeszkadza innym swoją osobą .”
  Jaja sobie gościu robisz tym stwierdzeniem ,prawda ? Taka słowna prowokacja ?
  Zapraszamy do wizyty pod w/w adresem.Sobota pasuje ?

  znajomy 22/08/2017 16:09 Odpowiedz
  • mail usunięty. przepraszam u mnie wyświetlają się informację trochę inaczej.Od dwóch tygodni słyszę, że podaje nieprawdziwe wpisy m. in dzisiaj od policji, która mnie wylegitymowała podczas pracy. Ja niestety jestem tylko fotografem, a wpisy są tylko wprowadzeniem do fotografii. A treść podał Pan Eugeniusz.Nie miałem zamiaru nikogo prowokować. A stwierdzenie: “A Pan Eugeniusz Bolesławianinem jest mimo tego, że nawet przeszkadza innym swoją osobą” jest tak samo kontrowersyjne jak: “To zdegenerowany lump,menel i alkoholik .Garował kilka lat za napad .
   Piękny życiorys w sam raz na bohatera bobrzan”

   Krystian Kawa 22/08/2017 16:46 Odpowiedz
 • Panie Krystianie.Ale dał się Pan wpuścić w kanał .Proszę popytać policjantów i strażników miejskich ,ile razy interweniowali na Mazowieckiej 13b.Palców Panu na liczenie nie starczy.Opiekuje się 99 letnią matką ? Matka nie ma tylu lat i to ona się nim opiekuje i karmi lumpa .A w zamian słyszy jaka to z z niej stara Serbska ku.wa.To zdegenerowany lump,menel i alkoholik .Garował kilka lat za napad .
  Piękny życiorys w sam raz na bohatera bobrzan.

  znajomy 21/08/2017 18:15 Odpowiedz
  • Panie/Pani Znajomy to co zostało napisane to nic więcej jak słowa Pana Eugeniusza. Nie będę pytał policjantów, służb itp. bo mnie to najzwyczajniej nie obchodzi. Szczerze też nie obchodzi mnie sytuacja rodzinna portretowanego. Szukałem twarzy z pewnej grupy społecznej i Pan Eugeniusz mi ją użyczył. Nie fotografuje bohaterów, fotografuję Bolesławian. A Pan Eugeniusz Bolesławianinem jest mimo tego, że nawet przeszkadza innym swoją osobą. A tak prywatnie napiszę, że czuję się bardzo rozczarowany, że trafiam do ludzi moimi wpisami, a nie fotkami. Pozdrawiam:)

   Krystian Kawa 21/08/2017 18:38 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Blues zabrzmi już 3 sierpnia!

Tegoroczna XXVII edycja Festiwalu Blues nad Bobrem odbędzie się w dniach 3-13 sierpnia w Kruszynie i w Bolesławcu. Podczas Bluesa nad Bobrem...

Zamknij