Cze 25, 2017
608 Wyświetleń
0 0

Sprawdź się w prestiżowym konkursie muzycznym

Napisany przez

W tym roku Przegląd Zespołów Bluesowych im. Tadeusza Nalepy odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia w Teatrze Starym w Bolesławcu.

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz w linku poniżej. Wystarczy go wypełnić i wysłać, a na otrzymany w odpowiedzi adres e-mail wysłać trzy utwory demo. Nie czekaj. Dołącz do najlepszych. Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 lipca! Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w regulaminie Przeglądu dostępnym do TUTAJ.

Przegląd od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem zespołów. Od 2007 roku nosi imię Tadeusza Nalepy, ojca polskiego bluesa. Jest to jedyny konkurs, w którym obowiązkowe jest wykonanie utworu z repertuaru Tadeusza Nalepy. Laureatami Przeglądu były m.in. zespoły J.J. Band, The Twisters, Tipsy Drivers czy Ścigani, Cheap Tobacco, czy Niebieska Sowa. Laureatami Przeglądu byli również Roman Puchowski i Jacek Siciarek – dziś gwiazdy i wykładowcy warsztatów. W ubiegłym roku zmagania konkursowe wygrał zespół Hot Tamales.

Zespoły rywalizować będą o nagrody finansowe:

  • Nagroda Główna – 4000 zł
  • Nagroda za najciekawsze wykonanie utworu Tadeusza Nalepy – 2000 zł
  • Nagroda Publiczności – 1000 zł

Ponadto przewidziane są nagrody i wyróżnienia indywidualne.

Kategorie:
kultura
https://bobrzanie.pl/kategoria/blogi/letowski/

Fotograf (bernardletowski.pl), bloger, lekko emerytowany dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Folklor ze Zbaraża

Wójt Gminy Wiejskiej Bolesławiec Andrzej Dutkowski oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich zapraszają na występ folklorystycznego zespołu wokalno-instrumentalnego "Zbyraż"...

Zamknij