Kwi 19, 2017
928 Wyświetleń
2 0

Z nami ponad przeciętność

Napisany przez

Tak o  Zespole Szkół  Ekonomiczno-Technicznych w Rakowicach Wielkich mówią jej uczniowie.   Zespół szkół w Rakowicach to największa szkoła ponadgimnazjalna w powiecie lwóweckim, otwarta na potrzeby uczniów i rozwijająca ich pasje.

Licea ogólnokształcące, technika oraz szkoły zasadnicze oferują ciekawe, nowoczesne i przyszłościowe kierunki kształcenia. Licea kształcące w sprawnościach mundurowych,  uznane zostały w 2016 roku  przez MON, za najlepsze w Polsce.  Liceum psychologiczno-coachingowe zapewni Ci realizację życiowych i zawodowych celów. Technikum: hotelarskie, gastronomiczne samochodowe, architektury krajobrazu, informatyczne, ekonomiczne, logistyczne i mechanizacji rolnictwa wyposażą Cię w wiedzę i  umiejętności niezbędne na rynku pracy.

Szkoła dysponuje dużym internatem,  z  całodobową opieką pedagogiczną i świetnym wyżywieniem, w bardzo atrakcyjnej cenie.   Dla Ciebie to też może być drugi dom.

Nasi uczniowie korzystają ze świetnego zaplecza sportowego, dlatego też aktywność fizyczna jest wpisana w codzienne działania naszych uczniów, która dostarcza wielu emocji i wzruszeń.  Z sukcesami uczestniczymy w wielu zawodach sportowych.

Realizujemy różne formy zajęć, poprzez które  dbamy o zdrowie psychiczne i fizyczne naszej młodzieży. Wiosną i jesienią jeździmy na rowerach,  zimą  jesteśmy na biegówkach w Jakuszycach, lekcje w-f organizujemy pływając na kajakach i rowerach wodnych.

Działalnością turystyczną obejmujemy wszystkich naszych uczniów. Poprzez aktywność fizyczną, po radość i zdrowie, to od wielu lat nasza dewiza.

W codziennej działalności nie zapominamy o przekazywaniu ważnych wartości wynikających z naszej kultury i historii.

Tereny przyszkolne są bogate w różne obiekty rekreacyjno- sportowe. Służą one  uczniom do wypoczynku i aktywności sportowej.  Otoczenie szkoły jest pięknym miejscem spędzania czasu wolnego  młodzieży.

U nas zdobędziesz europejskie  kwalifikacje , m.in. drwala, pilarza, spawacza, operatora  koparki, czy  wózka widłowego.

Wielu naszych uczniów korzysta z możliwości odbycia u nas kursu nauki jazdy szkolnym samochodem.

Nasi uczniowie uczestniczą w praktykach i stażach zawodowych odbywających się we Francji, w Grecji i Włoszech

U nas  uczniowie osiągają sukcesy.

My nie opowiadamy o szkole! My pokazujemy!!!

22 kwietnia 2017 (sobota- godz. 9:00-11:00) „Dzień Otwarty”- przyjedź, zobacz, oceń i dołącz do naszego zespołu.

KLIKNIJ TUTAJ I ODWIEDŹ NASZĄ STRONĘ WWW.

 

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wsparcie

– Żebym mogła bez stresu schudnąć, musi się w to zaangażować cała rodzina – stanowczo poinformowała mnie Moja Znajoma robiąc...

Zamknij