Lut 15, 2017
1213 Wyświetleń
0 0

Skrzydlate Bajkoczytanie

Napisany przez

Na koniec ferii Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego zaprasza do Teatru Starego na skrzydlate Bajkoczytanie. Tym razem odfruniemy w świat wyobraźni razem z ptasimi bohaterami. Na początek posłuchamy audycji z ptasiego radia, by w śpiewającym nastroju ruszyć na szlak przygody z fruwającymi przyjaciółmi. W kinie czytanym obejrzymy opowieść o gęsiach Baby Jagi. A w przerwie stworzymy pod okiem Katarzyny Sas papierowe ptaki.

Teatr Stary
29 stycznia 2017, godz. 16.00
Wstęp wolny

plakat-czytanie-madra-rzecz

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą „Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: „czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wywiad z Czesławem Mozilem

Podczas wywiadu nagranego w Hotelu Ambasada rozmawialiśmy z muzykiem m.in. o jego skojarzeniach z Bolesławcem, o emigracji, filmie "Szkoła uwodzenia...

Zamknij