Lut 1, 2017
1602 Wyświetleń
1 2

Wystawa prac członków Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera”

Napisany przez

W piątek 3 lutego 2017 r. o godz. 18.00 w Dziale Historii Miasta Muzeum Ceramiki przy ul. Kutuzowa odbędzie się wernisaż wystawy prac członków bolesławieckiego Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera”.

Swoje prace zaprezentują: Joanna Bruździńska, Dagmara Brzezicka, Paweł Brzezicki, Jarosław Cembrowicz, Bożena Gałan, Magda Gałkiewicz, Krzysztof Jędrzejczyk, Agnieszka Karczmarz, Paweł Kijewski, Rafał Klimek, Magda Konieczna, Krzysztof Łukasiewicz, Remigiusz Masiel, Grzegorz Matoryn, Katarzyna Matoryn, Andrzej Pękała, Jerzy Paluszczyszyn, Robert Pomichter, Urszula Popielarz, Mariusz Ryż, Grzegorz Sidorowicz, Janusz Wilk oraz Bartek Witaszczyk. Są to fotografie, głównie portretowe i pejzażowe, wykonane w latach 2015-2016. Część zdjęć powstała podczas pleneru Stowarzyszenia Fotograficznego „Camera”, który miał miejsce w 2015 r. w Łagowie.  Ekspozycję uzupełnią prezentacje multimedialne, zaaranżowane zostanie także wnętrze pracowni fotograficznej, w której każdy zwiedzający będzie mógł wykonać pamiątkowe zdjęcie.

Kuratorem wystawy jest Grzegorz Sidorowicz.

Podczas wernisażu odbędzie się konkurs na najlepszą fotografię, której autor zostanie nagrodzony.  Wśród osób, które oddadzą swój głos w plebiscycie zostaną rozlosowane upominki książkowe. Wystawa będzie czynna do 10 marca 2017 r. Można ją zwiedzać od wtorku do soboty w godz. 10.00-16.00, w niedzielę od 11.00 do 16.00. Ceny biletów: dzieci i młodzież – 1 zł, bilet ulgowy – 2 zł, bilet normalny – 4 zł. W czasie ferii wstęp dla dzieci i młodzieży oraz opiekunów będzie bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!

Kategorie:
kultura
  http://www.muzeum.boleslawiec.net

  Muzeum Miejskie w Bolesławcu założono w 1908 roku. Od 1967 roku funkcjonuje ono jako Muzeum Ceramiki. W 1991 roku Muzeum otrzymało budynek po administrowanym przez Rosjan Muzeum Kutuzowa. W 1995 roku w budynku tym został otwarty Dział Historii Miasta.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Bobrzanie.pl
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Antoni nadjeżdża – w niedzielę nie staję na czerwonym!

  W związku z planowaną na niedzielę wizytą ministra Antoniego Macierewicza w Bolesławcu postanawiamy nie zatrzymywać się na czerwonym świetle, aby...

  Zamknij