Sty 30, 2017
1409 Wyświetleń
0 1

Otwieramy nowe horyzonty! Nowe twarze, świeże pomysły – z nami złapiesz wiatr w żagle!

Napisany przez

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy utworzyć Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Bolesławcu. Specjalnie dla Was stworzyliśmy szkołę pełną pasji, przyjaźni i wielkich możliwości.

Etap nauki w szkole średniej wiąże się z wieloma decyzjami, które zaważą nad przyszłością młodego człowieka. W naszej szkole dajemy każdemu uczniowi czas na podjęcie właściwej decyzji: dopiero pod koniec pierwszej klasy licealista wybierze profil, który będzie dla niego najlepszy. Profesjonalna kadra pedagogiczna i instruktorska wspierana przez psychologa i pedagoga szkolnego pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i wybrać kierunek kształcenia tak, aby najefektywniej wykorzystać czas spędzony w liceum i przygotować się do wymarzonych studiów lub podjąć dalszą edukacją zawodową.

Dostosowana do potrzeb każdego ucznia siatka godzin pozwoli optymalnie wykorzystać czas z nauczycielami wybranych zajęć. Oprócz podstawowych przedmiotów, każdy uczeń będzie mógł wybrać przedmioty rozszerzone tak, aby jego profil był jak najbardziej atrakcyjny.

Stawiamy na bliską współpracę szkoły z rodzicami. Naszym zadaniem jest jak najlepiej wyposażyć ucznia w wiedzę i umiejętności, które pomogą mu w realizacji zamierzonych celów. To on będzie współtworzyć społeczność szkoły, która ma rozwijać jego wiedzę, zainteresowania i pasję!

Naszym hasłem przewodnim jest „Szkoła z pasją”. Oprócz obowiązkowych zajęć dydaktycznych mamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych takich jak: ZHP, zajęcia żeglarskie z możliwością zdobywania uprawnień żeglarskich, ratowniczych i instruktorskich, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne oraz filmowe. W skład naszej placówki wchodzi również Bolesławiecka Szkoła Filmowa z całym profesjonalnym zapleczem filmowym i fotograficznym.

Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Bolesławcu to szkoła, którą będziemy wspólnie tworzyć. Szkoła, która uczy i rozwija. Szkoła, w której można przeżyć niezapomniane chwile: popłynąć w rejs, nakręcić film, znaleźć przyjaciół.

Ahoj przygodo!

i f e d c b a 2 1

Kategorie:
ogłoszenia
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Vos estis sal terræ, czyli jesteście solą ziemi

Nawa główna bolesławieckiej fary podczas odbudowy po zniszczeniach wojny trzydziestoletniej została przyozdobiona wizerunkami apostołów. Znajdują się one po obu jej...

Zamknij