Sty 23, 2017
819 Wyświetleń
0 0

Karnawałowe Bajkoczytanie

Napisany przez

W ostatnią niedzielę stycznia znowu zasiądziemy z dziećmi do wspólnego czytania książek. Karnawałowy nastrój udzieli się z pewnością bohaterom naszych opowieści. Możemy spodziewać się zwariowanych pomysłów, szalonych wybryków i karkołomnych przygód. W tym miesiącu odwiedzi nas grupa teatralna z Centrum Integracji Kulturalnej Orzeł, która zaprezentuje fragmenty “Pchły Szachrajki” i może coś jeszcze. Co więcej, będzie z nami instruktorka tańca współczesnego i nowoczesnego Anna Leśniewska, która spróbuje nauczyć nas różnych wygibasów przydatnych na karnawałowych balach.

plakat-Czytanie mądra rzecz
Teatr Stary
29 stycznia 2017, godz. 16.00
Wstęp wolny
Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą “Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: “czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Szyszak z kolędą

Karkonoscy górale, czyli zespół Szyszak z Przesieki/Zachełmia, zapraszają na "Kolędę z powiatem", czyli wieczór z kolędami w wydaniu poetycko-turystycznym. Szyszak...

Zamknij