Gru 8, 2016
1145 Wyświetleń
0 0

Gwiazdkowe Bajkoczytanie

Napisany przez

Święta za pasem, a więc Młodzieżowy Dom Kultury ogłasza ostatnie w tym roku Bajkoczytanie. Nie będziemy nikogo namawiać na przyjście do teatru w Boże Narodzenie, dlatego zapraszamy już 18 grudnia.

W taką porę, kiedy wszędzie wiszą już gwiazdkowe dekoracje, w każdej witrynie siedzi przynajmniej jeden św. Mikołaj, a wokół co chwila słychać nieśmiertelne „Jingle bells” albo przynajmniej „White Christmas”, nie mamy innego wyjścia – będziemy czytać książki mniej lub bardziej związane z tematyką zimowo-świąteczną. Nawet jak na zewnątrz nie będzie śniegu, to postaramy się, żeby posypał się  z kart książek. Nie zabraknie oczywiście bajki z rzutnika na klisze i trzeciego odcinka powieści „8+2 i ciężarówka”. A w przerwie tradycyjnie zapraszamy na krótkie warsztaty plastyczne – tym razem pod znakiem dekoracji świątecznych.

plakat-Czytanie mądra rzeczTeatr Stary

18 grudnia 2016, godz. 16.00

Wstęp wolny

Bajkoczytanie to wydarzenie zainspirowane inicjatywą „Cała Polska czyta dzieciom” promującą czytanie dzieciom książek zgodnie z dewizą: „czytaj dziecku 20 minut dziennie – codziennie”. Wydarzenie otwarte dla wszystkich chętnych bez zapisów i biletów wstępu.

 

Kategorie:
kultura
http://www.mdkboleslawiec.eu

Młodzieżowy Dom Kultury imienia Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu wprowadzając swoich wychowanków w świat kultury realizuje myśl pedagogiczną, że wychowanie poprzez sztukę jest wychowaniem dla przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Płot wyborczy

Profil facebookowy Miasto Bolesławiec informuje, że wymieniono ogrodzenie miejskiego targowiska a informację tę ilustruje zdjęciem prezydenta Piotra Romana, którego czujne oko sprawdza...

Zamknij