Gru 6, 2016
2760 Wyświetleń
2 1

Która szkoła jazdy w Bolesławcu jest najlepsza?

Napisany przez

Najlepsze wyniki egzaminów na prawo jazdy mają absolwencie OSK “PLUS” ze zdawalnością na poziomie 64,78%, drugie miejsce zajęła szkoła DM Pabisz (59,89%) a trzecie 2xTAK z wynikiem 58,75%. Tak wynika z raportu przygotowanego przez portal Bolec.Info.

– Nasza zdawalność to efekt wspólnej pracy kursantów i instruktorów – mówi Piotr Pękacz, właściciel OSK “PLUS” (na zdjęciu). – Najważniejsze jest to aby umiejętnie przekazać wiedzę i aby zajęcia praktyczne odbywały się systematycznie. Priorytetem jest to, aby kursant miał świadomość tego, czego się na egzaminie od niego oczekuje. Staramy się dzięki temu wyeliminować ten najbardziej niesprzyjający czynnik egzaminacyjny, jakim jest stres. 

Ze wszystkich zdających w mieście oblewa egzamin więcej osób niż na placu – 23,54% do 20.12%.
Teorię najlepiej zdają starający się o kategorię A (motocykl) – 77,36%. A aż 12 % zgłaszających się osób nie przystępuje do egzaminu praktycznego w tej kategorii co stanowi swoisty rekord. Za to aż 89,66% podchodzących zdaje egzamin praktyczny na kategorię A2 czyli prawo jazdy o mocy nieprzekraczającej 35 kW.

Znacznie więcej informacji o zdawaniu egzaminów na prawo jazdy oraz o najlepszych i najgorszych szkołach znajdziecie TUTAJ.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Która szkoła jazdy w Bolesławcu jest najlepsza?

  • potwierdzam Plus…nauka jazdy to przyjemnośc…

    iwona 02/01/2017 12:51 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mikołaj nad Bolesławcem!

Zobaczcie co wymyślił Tomasz Chodyra aby pomóc chorej Honoracie. Obejrzyjcie film a potem klikajcie w linki.  Strona do aukcji na...

Zamknij