Lip 12, 2016
1415 Wyświetleń
2 1

Football Academy w Rewalu

Napisany przez

W dniach 25.06 – 2.07 zawodnicy Football Academy Bolesławiec uczestniczyli w obozie piłkarskim Mega Rewal 2016.

Obóz przeznaczony był dla zawodników z rocznika 2003-2009 i wzięło w nim udział 30 naszych zawodników. Cały obóz składał się z prawie 300 zawodników z całej Polski.

fileIncoming-a2e96b424accbbe4ba1ce366426ac8c4.jpg-W1000-H

Każdego dnia czekało na nas mnóstwo atrakcji. Do ośrodka przyjechaliśmy kilka minut przed rozpoczęciem zwycięskiego meczu Reprezentacji Polski ze Szwajcarią na Mistrzostwach Europy we Francji. Ogromne emocje towarzyszyły nam od samego początku pobytu w Rewalu. W kolejnych dniach skupialiśmy się na treningach, które nie raz kończone były konkursami strzeleckimi uwielbianymi przez naszych zawodników. Oprócz treningów na boisku piłkarskim rozegrany został turniej Piłki Nożnej Plażowej w różnych kategoriach wiekowych.

fileIncoming-7ad681b6e58c1c302719c91f2aea72cf.jpg-W1000-H

Dodatkową atrakcją był basen oraz boisko przy ośrodku ogrodzone siatką na którym rozgrywaliśmy mecze 3×3, 4×4 i 5×5, a jedna z takich gier przeciwko drużynie złożonej z trenerów i prezesa Football Academy transmitowana była na żywo na facebook’u. W wolnym czasie nie mogło zabraknąć kąpieli w morzu, mimo temperatury w okolicach 18-20 stopni zawodnicy doskonale bawili się w morzu pod okiem wykwalifikowanych ratowników. Każdego dnia odbywały się spacery po urokliwym deptaku Rewala, a zawodnicy korzystając z okazji bardzo chętnie kupowali pamiątki z myślą o rodzicach lub rodzeństwie. Nie mogło zabraknąć wizyt w punktach z automatami do gier  jak również skosztowania nadmorskich gofrów i lodów.

fileIncoming-0bf828f3e50eda0c5d76be6be9692906.jpg-W1000-H

Wielką atrakcją okazała się wycieczka do Parku Wieloryba, w którym nasi piłkarze mieli okazję poznać i zobaczyć wiele różnych gatunków ryb, a na koniec stoczyć pirackie walki na dmuchanych atrakcjach, oraz porozmawiać z gadającymi papugami. W ostatni dzień obozu zorganizowany został Mega turniej piłkarski dla wszystkich kategorii wiekowych, tak aby każdy zawodnik wziął udział w grach i zaprezentował swoje umiejętności gry w piłkę. W przerwie między turniejami udaliśmy się na wycieczkę krajoznawczą do pobliskiej miejscowości Trzęsacz, żeby obejrzeć zabytkowe ruiny kościoła podmytego i zabranego przez morze. Oczywiście w czasie obozu było jeszcze wiele innych atrakcji takich jak zajęcia fitness, zajęcia o zdrowym żywieniu, turniej FIFA16, piłkarskie tory przeszkód na plaży, mecze w siatkówkę plażową, gry w mini golfa.

Obóz był bardzo udany, wszyscy zawodnicy wrócili zmęczeni ale na pewno zadowoleni co widać było na zdjęciach zrobionych w czasie ceremonii zakończenia obozu. Kolejny obóz Football Academy Bolesławiec za nami, dziękujemy za spędzenie go razem z nami i zapraszamy do udziału w kolejnym o którym poinformujemy w najbliższym czasie.

 

Informacja i zdjęcia: Football Academy Bolesławiec

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
21 lipca Sushi Night w Paryskiej!

21 lipca Piwnica Paryska zaprasza na Sushi Night. Pokaz kuchni Sushi w Piwnicy Paryskiej zorganizowany wraz ze zgorzelecką restauracją Suszarnia...

Zamknij