Cze 9, 2016
1432 Wyświetleń
1 0

I Piknik Piłkarski z Football Academy Bolesławiec i Mini Euro 2016

Napisany przez

Już w najbliższą niedzielę 12 czerwca o godz. 13:00 na obiektach Ośrodka Wodno-Sportowego przy ul. Spacerowej w Bolesławcu, odbędzie się I Piknik Piłkarski z Football Academy Bolesławiec.

Przed piknikiem organizowany jest turniej “Mini Euro 2016” pod honorowym patronatem Piotra Romana Prezydenta Miasta Bolesławiec. W turnieju wezmą udział 24 drużyny złożone z zawodników z roczników 2009-2010 z dolnośląskich szkółek piłkarskich. Pomiędzy drużynami rozlosowane zostaną nazwy reprezentacji występujące na tegorocznych Mistrzostwach Europy we Francji, a nasi mali piłkarze rozegrają swoje Mini Euro. Turniej dofinansowany został ze środków Gminy Miejskiej Bolesławiec.

Po uroczystym zakończeniu i finale turnieju (mecz finałowy zaplanowany na godzinę 12:50) zapraszamy wszystkich zawodników, rodziców i przyjaciół Football Aacedmy Bolesławiec do udziału w naszym pikniku. Przygotowanych zostało wiele trakcji, m.in. mecze rozgrywane przez naszych zawodników, Bubble Football dla dorosłych, kiełbaski z grila, gry i zabawy plastyczne, sportowe oraz piłkarskie tory przeszkód.

Głównym sponsorem Pikniku Piłkarskiego jest firma BERTMAN – mechanika pojazdowa oraz Bank Citi Handlowy, który przeprowadzi akcję “Złóż wniosek o kartę i wygraj rower”.
Zadanie polega na założeniu darmowej karty kredytowej. Karta bezwarunkowo i na zawsze jest zwolniona z opłat. Nie ważne czy klient będzie ją używał, czy też nigdy jej nie wyjmie z portfela, na pewno za tą kartę nic nie zapłaci. Limit zależy od zdolności kredytowej. Do 56 dni bez odsetek. Jeśli po tym terminie kwota nie będzie zwrócona, włączy się oprocentowanie0,83 % w skali miesiąca.

Z osób które wezmą udział w akcji zostanie wylosowany zwycięzca nagrody głównej czyli roweru górskiego renomowanej marki.

Piknik nie mógłby odbyć się bez wsparcia ze strony sponsorów oraz rodziców. Zwracamy się z prośbą do wszystkich chętnych osób o pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku dla naszych zawodników. Informację dotyczącą upieczenia ciasta prosimy przekazywać menadżerowi lub trenerom.

Organizator: Football Academy Bolesławiec

Współorganizator: MOSiR Bolesławiec

Główny sponsor: BERTMAN Bolesławiec i Bank Citi Handlowy

Sponsorzy: Wędlin Drobex, Bubble Football, GROSZEK – Sklep spożywczy z ulic Prusa i Cicha w Bolesławcu.

Patronat medialny: www.bolec.info, www.bobrzanie.pl

Nasz piknik jest dodatkową atrakcją i wprowadzeniem przed meczem Polska – Irlandia w ramach Mistrzostw Europy 2016!

Uwaga! Obowiązkowy strój sportowy i dobry humor!

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
WSPAniałe odchudzanie 

Moja Znajoma pojechała na odchudzające wczasy SPA. Od tygodnia ma kiepski nastrój. Wszystko zgania na pogodę. Nie cierpi deszczu, bo...

Zamknij