Cze 10, 2015
1856 Wyświetleń
0 0

TENIS PARK PIKNIK 2015

Napisany przez

Tenis Park Piknik 2015 za nami! To już szósta impreza z tego cyklu. Jak zwykle na kortach panowała gorąca atmosfera, pełna zacięcia sportowego i rywalizacji oraz meczy na co raz wyższym poziomie.  Odbyły się liczne konkursy dla najmłodszych, a także turnieje tenisa i mecze pokazowe najstarszych członków Akademii.

Cała impreza odbywała się w towarzystwie klauna. Jak zawsze nie mogło zabraknąć pysznych gofrów czy kiełbasek z grilla.  Na zwycięzców czekały  nagrody i puchary, a wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i upominki.

A oto wyniki  z poszczególnych konkurencji:  W zmaganiach najmłodszych uczestników  pierwsze miejsce zajęła  Vanessa Michaluk, zaraz po niej uplasował się Igor Drozda, trzecie miejsce zajął Jakub Dąbrowa.  W turnieju Minitenisa Dziewcząt udany debiut miała Julia Rostkowska, która zdobyła pierwsze miejsce, kolejne miejsca przypadły Martynie Sinicy oraz Klaudii Woch.  W turnieju Minitenisa Chłopców pierwsze miejsce zdobył Janek Reguła przed Igorem Gorskim i Hubertem Rupą.  W kategorii Singiel Dziewcząt finałowy mecz odbywał się z udziałem Anastazji Zawer i Wiktorii Sobczyszyn. Zwyciężyła Anastazja, druga Wiktoria, a trzecie miejsce na podium wywalczyła Julia Klementowska. Singiel Chłopców zakończył się najwyższym podium dla  Filipa Witasa, kolejno puchary odbierali Kacper Jaworski (II miejsce) i Mateusz Cygan (III miejsce). W singlu kobiet zwyciężyła Natalia Furdyna, wygrywając w finale z Dianą Dudyńską. Singiel mężczyzn na pierwszym miejscu zakończył Denis Rudzik. Drugie miejsce na podium zdobył Jan Choryłek,a trzecie miejsce przypadło Kubie Remiszewskiemu. Na koniec Pikniku w meczu pokazowym swoje umiejętności zaprezentowali: Klaudia Witas i Nicolas Twardowski (wicemistrz Dolnego Śląska do lat 16). Wszystkim zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy, a chętnych do wzięcia udziału w kolejnym Tenis Park Pikniku zapraszamy za rok!

WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z IMPREZY MOŻNA OBEJRZEĆ TUTAJ

Kategorie:
sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzięki czytelnikom bobrzan udało się namierzyć auto, które potrąciło rowerzystę

Wczoraj opublikowaliśmy na bobrzanach prośbę o pomoc w zidentyfikowaniu auta, którego kierowca potrącił w minioną środę rowerzystę na drodze między...

Zamknij