26 maja, 2015
1262 Wyświetleń
0 0

Festyn z okazji Dnia Dziecka – możesz wygrać wycieczkę!

Napisany przez

Już w najbliższą sobotę 30 maja, w parafii pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu (ul. Orzeszkowa 3, os. Staszica) odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Festyn rozpoczyna się Mszą Świętą o godz. 13.00. Następnie na terenie przykościelnym czeka na zebranych wiele atrakcji: darmowe miasteczko zabaw i animacji dla dzieci, Komisarz Lew, przejażdżki motorem, dmuchańce, malowanie biskwitu, strzelanie z łuku, przegląd piosenki, występy zespołów lokalnych, konkurs w przeciąganiu liny.

Nie zabraknie czegoś dla podniebienia, potrawy: z grilla i stołu wiejskiego, pieczonego dzika, gorącego kociołka, karczku, domowych wypieków, frytek, popcornu, pierogów, bigosu, pajdy chleba.
W kolorowym quizie do wygrania m.in. dwuosobowe wycieczki do Berlina, Poczdamu oraz jednoosobowa do Pragi. 
Gwiazdą wieczoru będzie zespół Salen – grający covery Dżemu i Perfektu.

Organizatorzy zapewniają wyśmienitą zabawę. Dochód z Festynu zostanie przeznaczony na wykonanie ogrzewania do kościoła parafialnego.

Współorganizatorami imprezy są: Bolesławieckie Stowarzyszenie Aktywni oraz Bolesławieckie Partnerstwo Lokalne – Aktywni z pasją.

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tłumacz, jak detektyw

Aby zostać dobrym tłumaczem, nie wystarczy doskonała znajomość języka obcego. Ten w końcu, jak każdy język nowożytny ulega ciągłym zmianom,...

Zamknij