Kwi 23, 2015
2252 Wyświetleń
1 1

I Rodzinny Rajd Rowerowy “Perła Żeliszowa” – zobacz trasę, pobierz regulamin i oświadczenie uczestnika

Napisany przez

“Perła Żeliszowa” to pierwszy Rajd Rowerowy w ramach Powiatowej Ligi Rowerowej 2015 zorganizowanej przy współudziale Powiatu Bolesławieckiego, Stowarzyszenia VIA SUDETICA i salonu rowerowego XTRABIKE.

“Perła Żeliszowa” to pierwszy Rajd Rowerowy w ramach Powiatowej Ligi Rowerowej 2015 zorganizowanej przy współudziale Powiatu Bolesławieckiego, Stowarzyszenia VIA SUDETICA i salonu rowerowego XTRABIKE. 

W ramach PLR edycji 2015, począwszy od miesiaca kwietnia, odbędzie się osiem rajdów rowerowych, których trasa przebiegać będzie po terenie powiatu bolesławieckiego.  Pierwszy z rajdów o długości ok. 35 km, nazwany “Perła Żeliszowa”, jak sama nazwa wskazuje, prowadzi na południe powiatu w kierunku wsi Żeliszów.

Start już w tę niedzielę (26 kwietnia) o godzinie 11 z parkingu przed ziedzibą starostwa przy ulicy Armii Krajowej.

Trasa prowadzi z Bolesławca z parkingu przy ul Armii Krajowej przez ul. Piastów, Łaziska, Wartowice do Starych Jaroszewic.
W Starych Jaroszewicach zatrzymujemy się pod starym kościołem ewangelicki. Następny etap to Żeliszów i zabytek od którego pochodzi nazwa tego rajdu – Perła Żeliszowa – zrujnowany kościół ewangelicki. NAstępnie trasa prowadzi przez malowniczy las Nadleśnictwa Lwówek Śląski do Włodzic Wlk a następnie Kraszowic. Zatrzymujemy się przy Pałacu w Kraszowicach.
Z Kraszowic kierujemy się przez Otok i Bolesławice/Rakowice do Bolesławca.

Uwaga! Aby wziąć udział w rajdzie trzeba wziąć ze sobą podpisane oświadczenie uczestnika rajdu lub oświadczenie opiekuna w przypadku osób nieletnich. Dokumenty do pobrania znajdziesz poniżej. Podpisane dokumenty można także dostarczyć przed rajdem do salonu rowerowego XTRABIKE przy ulicy Łokietka 3a.

Kliknij i przyłącz się na Facebooku do wydarzenia I Rodzinny Rajd Rowerowy “Perła Żeliszowa”

trasa

Trasa rajdu “Perła Żeliszowa”

 

Regulamin rajdu

Oświadczenie uczestnika

Oświadczenie opiekuna

Kategorie:
sport
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
“Kaszubskie nuty” w Teatrze Starym – zobacz zdjęcia i wideo!

Jak każdy występ Zespołu Pieśni i Tańca Bolesławiec i ten miał swoją dramaturgię, wdzięk i... wymiar edukacyjny. Tyma razem twórcy...

Zamknij