Mar 20, 2015
1299 Wyświetleń
0 0

Obejrzyj “Kuchenne rewolucje” z Bolesławca

Napisany przez

“Niestety złote czasy restauracji “Pod Złotym aniołem” dawno minęły, bo od 2 lat lokal przynosi straty. Właścicielka po 20 latach pracy czuje się zmęczona, brak jej pomysłu na zmianę i zapału do pracy. Dlatego na pomoc wezwała Magdę Gessler.

“W Bolesławcu w przy Rynku mieści się zabytkowa kamienica “Pod Złotym Aniołem”, a w niej najstarsza w mieście restauracja o tej samej nazwie, której historia sięga XIV wieku! Od 20 lat najnowszą historię restauracji tworzy pani Basia, której pomaga brat – kucharz – amator.

“Niestety złote czasy restauracji “Pod Złotym aniołem” dawno minęły, bo od 2 lat lokal przynosi straty. Właścicielka po 20 latach pracy czuje się zmęczona, brak jej pomysłu na zmianę i zapału do pracy. Dlatego na pomoc wezwała Magdę Gessler. Niestety stan restauracji jest tak samo dramatyczny, jak stan wiedzy pani Basi na temat kuchni – 20 latach prowadzenia restauracji z włoską pizzą w menu, nie wie co to jest parmezan i carpaccio… Czy 4 dni na pewno wystarczą Magdzie Gessler na uratowanie tej restauracji?” – tak TVN zapowiada program Magdy Gessler zrealizowany w Bolesławcu.

Kliknij TUTAJ i obejrzyj program.

foto: TVN.pl

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Obejrzyj “Kuchenne rewolucje” z Bolesławca

  • Mam sugestię by wszystkich restauratorów, po wizycie pani Gessler, obejmowiac opieką psychologów, przynajmniej przez trzy miesiące

    Stary Satyr 25/03/2015 11:51 Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ogólnopolski Festiwal Teatralny już w piątek

XII Młodzieżowe Zatargi z Teatrem już 20 marca w Teatrze Starym. Bez biletów można będzie obejrzeć 11 spektakli młodzieżowych teatrów...

Zamknij