Gru 15, 2014
1745 Wyświetleń
0 0

Kiermasz świąteczny w Ocicach

Napisany przez

Kiermasz odbył się 12 grudnia w nowo otwartym Domu Ludowym w Ocicach. Rozpoczął się o godz. 17.00 i trwał ponad dwie godziny. Celem kiermaszu było zebranie pieniędzy na rzecz szkoły, ale także integracja środowiska lokalnego ze szkołą. Ozdoby świąteczne wykonane były przez nauczycieli szkoły oraz rodziców uczniów.

Kiermasz odbył się 12 grudnia w nowo otwartym Domu Ludowym w Ocicach. Rozpoczął się o godz. 17.00 i trwał ponad dwie godziny. Celem kiermaszu było zebranie pieniędzy  na rzecz szkoły, ale także integracja środowiska lokalnego ze szkołą. Ozdoby świąteczne wykonane były przez nauczycieli szkoły oraz rodziców uczniów.

Duże słowa podziękowania należą się właśnie rodzicom, którzy przygotowali wiele przepięknych ozdób, ale także bardzo pomagali w organizacji i przeprowadzeniu imprezy. Na kiermaszu można było zakupić za symboliczne cegiełki: kolorowe bombki choinkowe, szklane świeczniki, prześliczne kartki świąteczne, stroiki, gipsowe szopki bożonarodzeniowe, kalendarze ze zdjęciami szkoły, kolorowe choinki i wiele innych ozdób. Można było również posmakować wspaniałych wypieków mam uczniów, popijając herbatę czy kawę. Kiermasz rozpoczął występ szkolnego zespołu muzycznego, który zaprezentował świąteczne piosenki, wysłuchano również wierszy zaprezentowanych przez uczennice klasy IV, V i VI.

Kiermasz 4

 

Atrakcją artystyczną był występ Zespołu Śpiewaczego Ocice, który w piękny i nastrojowy sposób wykonał najpiękniejsze kolędy. Gości przybyłych na kiermasz było bardzo wielu, przede wszystkim z Ocic. Byli również mieszkańcy okolicznych miejscowości, wszyscy zachwycali się przygotowanymi na kiermasz ozdobami i wybierali dla siebie najodpowiedniejsze, każdy dla siebie znalazł coś ładnego. Dodatkowego uroku dostarczyły dzieci z klas młodszych, które przebrane za elfy roznosiły w koszyczkach cukierki, którymi częstowały wszystkich przybyłych gości.

Informacja i zdjęcia: Szkoła Podstawowa w Ocicach

Tagi artykułu:
· · ·
Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysł na prezent dla rodziców

Podziękowanie rodzicom to ważny moment każdego przyjęcia ślubnego. Problemem prawie zawsze jest to, co rodzicom przy tej okazji wręczyć. Same...

Zamknij