Są niezwykle dekoracyjne i można je zastosować praktycznie wszędzie. Świetnie sprawdzą się jako okładzina ścienna, element elewacji czy jako balustrada.

Fotoszkło_2-300x290

Meble ozdobione panelami ze szkła dekoracyjnego wyglądają bardzo efektownie.

Wykonane ze szkła laminowanego panele dekoracyjne firmy Betimo z powodzeniem możemy wykorzystać przy aranżacji wnętrz: położyć w kuchni nad blatem roboczym zamiast tradycyjnych płytek ceramicznych, wkomponować w meble, zastosować w toalecie i łazience. Doskonale zastąpią standardowe fronty czy blaty w szafkach kuchennych, skrzydła drzwiowe oraz balustrady. Łączone są bezfugowo, więc łatwo je utrzymać w czystości. Są też odporne na wahania temperatury oraz wilgoć, nadają się zatem na elementy elewacji budynków, dno basenów czy okładziny ścienne w saunach. Panele dekoracyjne ze szkła laminowanego są bardzo bezpieczne – dzięki folii laminującej nawet po rozbiciu szkło nie rozpada się na kawałki.

Fotoszkło_6b

W łazience szklane panele dekoracyjne mogą zastąpić przezroczyste ścianki kabiny prysznicowej.

Fotoszkło_11-300x209

Dekoracyjne panele szklane pozwalają także na uatrakcyjnienie wyglądu balkonu.

O elemencie dekoracyjnym decydujemy sami. Może to być grafika, ale też zdjęcia, plakaty, folie holograficzne, rysunki, gazety, liście, tapety i specjalistyczne wkłady. Dzięki temu każdy panel jest niepowtarzalny. Do wyboru mamy modele jedno- lub dwuszybowe. Pierwsze stosowane są zazwyczaj w miejscach, gdzie panel złożony z dwóch szyb byłby zdecydowanie za ciężki (np. meble). Szkło może być laminowane jedno- lub dwustronnie. Jednostronne polecane jest zwłaszcza do montażu na ścianie, dwustronne, gdy panel będzie pełnił funkcję przeszklenia, drzwi, balustrady czy parawanu.

Fotoszkło_9

W kuchni szklane panele mogą zastąpić płytki nad blatem kuchennym.

KLIKNIJ I CZYTAJ WIĘCEJ O OFERCIE BETIMO.