Maj 1, 2014
2095 Wyświetleń
1 0

Wypadek Spirituals Singers Band – Aleksandra Sozańska-Kut poważnie ranna

Napisany przez

Jak podaj TVN24 w miejscowości Bojmie na Mazowszu doszło do wypadku busa, którym zespół Spirituals Singers Band jechał na koncert. Członkinią zespołu od lat jest znana wokalistka, nauczycielka i wykładowczyni warsztatów Bluesowych festiwalu Blues nad Bobrem, Aleksandra Sozańska-Kut. Bolesławianka ma złamane żebra. Wskutek obrażeń doznanych w wypadku zmarł szef zespołu, śpiewak i kompozytor, Włodzimierz Szomański.

Jak podaje TVN24 w miejscowości Bojmie na Mazowszu doszło do wypadku busa, którym zespół Spirituals Singers Band jechał na koncert. Członkinią zespołu od lat jest znana wokalistka, nauczycielka i wykładowczyni warsztatów Bluesowych festiwalu Blues nad Bobrem, Aleksandra Sozańska-Kut. Bolesławianka ma złamane żebra. Wskutek obrażeń doznanych w wypadku zmarł szef zespołu, śpiewak i kompozytor, Włodzimierz Szomański.

Bus jechał z Wrocławia do Siedlec. Do wypadku doszło około godz. 8.30. Prawdopodobnie na drogę przed autem wybiegł pies a kierowca nie chciał potrącić zwierzęcia, bus zjechał na pobocze i uderzył w bariery drogowe. Siła uderzenia była tak duża, że bariera wbiła się do wnętrza samochodu. Osiem osób zostało rannych. Dwie były w stanie ciężkim i doszło do amputacji nóg.

Zespół wokalny Spirituals Singers Band jest jednym z najlepiej w Europie wykonujących muzykę gospel i spiritual. Zespół wielokrotnie koncertował w Bolesławcu.

Materiał wideo: Tygodnik Siedlecki

Kategorie:
news
https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do Wypadek Spirituals Singers Band – Aleksandra Sozańska-Kut poważnie ranna

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Fatalna strona www urzędu miasta w Bolesławcu

  13 miejsce, ale od końca, zajęła strona bolesławieckiego magistratu w rankingu pisma "Wspólnota". Na 100 możliwych punktów samorządowy serwis zgromadził...

  Zamknij