Lut 21, 2014
915 Wyświetleń
0 0

Są pieniądze, co dalej?

Napisany przez

Wczoraj Zarząd Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka spotkał się z Panem Adamem Sobolewskim – mężem p. Agnieszki, której wszyscy pomagamy wygrać z rakiem, zbierając od kilku miesięcy pieniądze niezbędne do opłacenia operacji w niemieckiej klinice w Offenbach.

sobolewskaKlinikę, która podjęła się operacji nowotworu wybrała rodzina chorej. Pan Adam poinformował nas o stałym kontakcie lekarzy niemieckich ze szpitalem onkologicznym we Wrocławiu, gdzie Agnieszka jest systematycznie badana i gdzie pobierała tzw. chemię. W związku z nieoczekiwanie szybszym zebraniem pełnej kwoty potrzebnej do przeprowadzenia operacji (konieczne są jeszcze fundusze na późniejszą rehabilitację) pani Agnieszka może przygotowywać się do operacji. Jak informuje nas pan Adam niemieccy lekarze, którzy podjęli się przeprowadzenia operacji, zalecili natychmiastowe odstawienie chemii i zażywanie odpowiednich leków, które oczyszczą organizm chorej i przygotują ją do operacji, którą można przeprowadzić dopiero na początku kwietnia. Lekarze twierdzą, że to normalny proces, a w tak krótkim czasie od odstawienia chemii nie powinien pogorszyć się stan zdrowia chorej. W między czasie Pan Adam będzie organizował ubezpieczenie dla żony i siebie oraz miejsce zakwaterowania w Offenbach. Zebrane pieniądze zostaną przelane na konto kliniki na krótko przed operacją. Bank Polska Kasa Opieki S.A., w którym prowadzony jest rachunek naszego Stowarzyszenia obiecał nie pobierać wysokiej opłaty za dokonanie przelewu pieniędzy.

Bardzo się cieszymy, że operacja Agnieszki to już tylko kwestia czasu, a nie pieniędzy. Po operacji prawdopodobnie potrzebny będzie dłuższy pobyt w niemieckiej klinice, aby monitorować stan chorej po operacji przeprowadzając niezbędne działania rehabilitacyjne. Wierzymy, że wszystko się uda i p. Agnieszka wróci do pełnego zdrowia.
Pierwszy sukces mamy za sobą, teraz niecierpliwie czekamy na drugi.

Przypominamy także, że możecie Państwo przekazać swój 1% podatku dochodowego na leczenie p. Agnieszki wpisując w stosownej rubryce swojego zeznania podatkowego PIT nr KRS Stowarzyszenia Ziemia Bolesławiecka 0000 163366, koniecznie z dopiskiem w “celu szczegółowym” – “na leczenie Agnieszki Sobolewskiej“. To nic nie kosztuje, a tak bardzo może pomóc.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy pomagają Agnieszce wygrać z rakiem.

Informacja: Stowarzyszenie Ziemia Bolesławiecka

Kategorie:
Małkowski
Facebook Profile photo
http://www.maciejmalkowski.pl

Bolesławiec - Świeradów Zdrój, to przestrzeń, w której aktualnie przebywam, pracuję, wypoczywam, z której czerpię natchnienie do życia. Samorządowiec, założyciel inicjatywy IMPULS MIASTA. Radny miasta Bolesławiec VII kadencji (wcześniej radny Powiatu IV i V kad.) Kiedy Bóg da i czas pozwoli zapatrzony w nocne niebo okiem również uzbrojonym. Zapraszam na moją stronę www.maciejmalkowski.pl oraz www.impulsmiasta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Fajnie być starostą…

- Moja pensja pochodzi z podatków, pensje ponad stu osób pracujących w starostwie też. My nie robimy łaski, że będziemy...

Zamknij