Gru 16, 2013
1066 Wyświetleń
0 0

Projekt budżetu Powiatu Bolesławieckiego

Napisany przez

19 grudnia 2013 roku na Sesji Radni Powiatu Bolesławieckiego będą głosować w sprawie uchwały budżetu Powiatu Bolesławieckiego na 2014 rok. Najważniejszą inwestycją która wzbudza finansową trwogę to „PAŁAC DLA STAROSTY” za  10 126 429 mln zł pn. zadania „Przebudowa i modernizacja budynku przy ul. Armii Krajowej 12 w Bolesławcu – siedziba Starostwa”. Równolegle trwa remont siedziby Starosty Powiatu Bolesławieckiego w tzw. okrąglaku za blisko 0,5 mln zł.  W trosce o drogi powiatowe przeznaczono w Gminie Nowogrodziec aż   25o tysięcy złotych, może starczy na 500 metrów drogi. Czy radni Powiatu Bolesławieckiego z PO i PSL wybrani w naszej gminie nie podporządkują się dyscyplinie partyjnej, zobaczymy? Może 10 mln zł powinno być przeznaczone na opiekę zdrowotną, edukację i oświatę, drogi ?

projekt budżetu powiatu na rok 2014

Kategorie:
Robert Relich
http://robertmarekrelich.pl

Mieszkaniec Gierałtowa w gminie Nowogrodziec. Drugą kadencję pełni funkcję burmistrza tej gminy. Samorządowiec, cyklista, żeglarz i bankowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
pl_PLPolish
Bobrzanie.pl
Przeczytaj poprzedni wpis:
Tego psa można było tylko uśpić – UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA

W piątek policja została poinformowana, że w Raciborowicach Dolnych w pobliżu starego "wapiennika" w opuszczonych zabudowaniach ktoś przywiązał i pozostawił...

Zamknij