Paź 14, 2013
1385 Wyświetleń
0 0

STOMADENT – lekarze… na dobre i na złe

Napisany przez

Dbający od 21 lat o zdrowie bolesławian STOMADENT znowu poszerza swoją ofertę. Już można skorzystać tutaj z przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej refundowanej przez NFZ.

WSZYSTKO  W JEDNYM MIEJSCU!

Pacjenci nowej przychodni POZ STOMADENT  mogą skorzystać w ramach NFZ nie tylko z usług lekarza internisty, pediatry, ginekologa czy ortopedy, ale również w tym samym miejscu z punktu pobrań, rentgena kostnopłucnego i mammografii oraz z wielu gabinetów specjalistycznych.

DODATKOWE RABATY NA PORADY I BADANIA NIEREFUNDOWANE !

Pacjenci nowej przychodni POZ STOMADENT mogą także korzystać z dziesięcioprocentowym rabatem z porad gastroenterologa, urologów, laryngologów, fizjoterapeutów, dermatologa, kardiologa, a także z badań gastroskopii i kolonoskopii.

Centrum Medyczne oferuje Pacjentom nowego POZ także tańsze korzystanie z Przychodni Stomatologicznej. Dostają oni 5 procent rabatu na usługi stomatologiczne.

WSPÓLNA REJESTRACJA !

Kolejną zaletą nowej przychodni jest wspólna rejestracja do lekarza pierwszego kontaktu, a także specjalistów, co skróci czas oczekiwania na wizytę. STOMADENT oferuje m.in. finansowane przez NFZ programy profilaktyczne, a także możliwość dokonania na miejscu zakupów w Aptece NANTES.

Przychodnia POZ STOMADENT zaprasza. Mieścić się w nowym budynku Centrum Medycznego, za „starym” Stomadentem. Wygodny parking, winda, kompleksowe usługi, nowa infrastruktura, bogactwo oferty i 21 lat doświadczenia na rynku usług medycznych to atuty, które czynią nową przychodnię atrakcyjną ofertą.

NASI LEKARZE:

W  POZ STOMADENT PRZYJMUJĄ lekarze: Janusz Żołnowski, Anna Barsznica, Barbara Węglicka, Witold Kepesza i Eliza Kowalska.

Osoby zainteresowane zapisaniem się do nowej Przychodni prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 75 732 65 88 lub o przyjście do Stomadentu w Bolesławcu przy ul. Dolne Młyny 21 . Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wypełnić Deklarację. Nie czekaj, zapisz się już teraz!

 
poz

https://www.bobrzanie.pl

Masz temat? Masz problem? Coś Cię wkurza albo cieszy? Napisz do nas maila lub zadzwoń na numer 696 373 113.

Komentarze do STOMADENT – lekarze… na dobre i na złe

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  pl_PLPolish
  pl_PLPolish
  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Praktyczne narzędzia dla fotografujących

  Truizm: robimy mnóstwo zdjęć. Pozornie mamy te wszystkie zdjęcia w smartfonie, na karcie albo na dysku. Do czasu aż karta...

  Zamknij